🚨 اخبار ارز دیجیتال

تتر همچنین کاهش وزن پس از ادغام اتریوم را تأیید می کند

تتر گفت: ما معتقدیم که یک انتقال آرام برای سلامت بلندمدت اکوسیستم DeFi و پلتفرم‌های آن، از جمله آنهایی که از توکن‌ها استفاده می‌کنند، ضروری است.

پس از اعلام رسمی از سوی ناشر USD Coin (USDC) Circle Pay، غول استیبل کوین تتر ارتقای ادغام آتی اتریوم و بلاکچین مبتنی بر مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) را تایید کرد. رسما تایید کرد که از جابجایی به . .

این اعلامیه در همان روزی منتشر شد که رقیب استیبل کوین آن، قول داده بود که فقط از ارتقای مورد انتظار اتریوم پشتیبانی کند.

در بیانیه ۹ آگوست، تتر این ادغام را به عنوان یکی از «مهم‌ترین لحظات در تاریخ بلاک چین» معرفی کرد و بیان کرد که طبق برنامه ارتقای اتریوم که در حال حاضر برای ۱۹ سپتامبر برنامه‌ریزی شده است، عمل خواهد کرد.

“برای جلوگیری از ایجاد اختلال در جامعه، مهم است که Tether اطمینان حاصل کند که انتقال به POS به سلاحی تبدیل نمی شود که باعث هرج و مرج و آسیب در اکوسیستم شود، به خصوص هنگام استفاده از توکن ها در پروژه ها و پلتفرم های DeFi.”

تتر افزود: “Tether از نزدیک پیشرفت و آماده سازی برای این رویداد را دنبال می کند و از POS Ethereum مطابق با برنامه رسمی پشتیبانی می کند. معتقد است انتقال روان ضروری است.”

بیانیه رسمی امروز منتشر شد، اما مدیر ارشد فناوری ناشر استیبل کوین، پائولو آردوینو، قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد پس از ادغام در ماه جولای، از ETH2 پشتیبانی کند.

به گفته CoinGecko، USDT در حال حاضر بزرگترین استیبل کوین ارز دیجیتال با ارزش بازار ۶۶.۶ میلیارد دلار است، در حالی که USDC با ۵۴.۱ میلیارد دلار نسبتاً عقب است. هر دوی استیبل کوین‌ها در بلاک چین اثبات کار فعلی اتریوم، عرضه‌ی گردشی زیادی دارند، با USDT 32.3 میلیارد دلار و USDC در ۴۵.۱ میلیارد دلار در زمان نگارش.

با توجه به اندازه این استیبل کوین ها و تسلط آنها در بازار استیبل کوین، نمایش این پشتیبانی در این مثال یک انتقال آرام نه تنها برای اکوسیستم های اتریوم، USDT و USDC، بلکه برای کل بازار ارزهای دیجیتال است. منجر به انتقال آرام شود.

مربوط: موسسات هجوم به اتریوم به مدت ۷ هفته به عنوان رویکردهای ادغام: گزارش

با این حال، همانطور که Vitalik Buterin اخیراً هشدار داده است، نهادهای متمرکز مانند Tether و Circle می‌توانند از زنجیره شاخه‌ای ترجیحی خود به جای پیشنهادی توسط انجمن اتریوم استفاده کنند، بنابراین آینده اتریوم خواهد بود. این می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در هارد فورک‌ها شود.

در آینده، من فکر می‌کنم که قطعاً نگرانی بیشتری خواهد داشت. اساساً، تصمیم USDC در مورد اینکه کدام زنجیره اتریوم را در نظر بگیرد، تعیین‌کننده کلیدی هارد فورک‌های بحث‌برانگیز آینده است. این واقعیت که می‌تواند تبدیل به اتریوم شود.

این هفته، اتریوم آخرین آزمایش ادغام خود را از طریق شبکه تست Goerli انجام خواهد داد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، انتظارات تاریخ ادغام ۱۹ سپتامبر بعید است به تعویق بیفتد.نویسنده: Brian Quarmby

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا