🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران USDC در تلاش برای جلوگیری از سقوط ۲ میلیون دلار پرداخت می کنند و ۰.۰۵ دلار USDT دریافت می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بازار کریپتو با فروش گسترده پاسخ داد، اما همه سرمایه گذاران USDC به اندازه کافی خوش شانس نبودند که بتوانند پول خود را در میان عدم قطعیت به خانه برگردانند.

مدت کوتاهی پس از اینکه Circle فاش کرد که بانک سیلیکون ولی ذخایر ۳.۳ میلیارد دلاری کوین (USDC) خود را انتقال نداده است، بازار با فروش گسترده واکنش نشان داد و استیبل کوین ها را از دلار آمریکا جدا کرد. اما همه سرمایه گذاران این شانس را نداشته اند که در میان عدم اطمینان، پول خود را به خانه بیاورند.

برای کاهش ضرر، سرمایه گذاران شروع به فروش توکن های USDC در ازای سایر استیبل کوین ها مانند تتر (USDT) کردند تا از ضرر موقت جلوگیری کنند. متأسفانه یکی از اعضای کریپتو توییتر به نام BowTiedPickle معامله ای را برجسته کرد که نشان می داد سرمایه گذاران USDC بیش از ۲ میلیون دلار برای دریافت ۰.۰۵ دلار USDT پرداخت کرده اند.

یک بررسی زنجیره ای نشان داد که کاربران دارایی ها را در استخرهای نقدینگی (LPs) ذخیره می کردند. این یک راه محبوب برای کسب ارزهای دیجیتال است. کاربران می‌توانستند توکن‌های LP خود را به USDT با ۶ درصد لغزش بفروشند. با این حال، آنها یک روش “مشکوک” را انتخاب کردند. توضیحات توسط BowTiedPickle:

یک روح بدبخت یک کلیپ بزرگ از توکن های LP 3CRV (DAI/USDC/USDT) را با استفاده از یک روتر تجمیع KyberSwap در USDT انداخت.

با توجه به رقابت با زمان، سرمایه گذاران USDC فراموش کردند که لغزش خود را تنظیم کنند. این به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا قیمت دقیقی را برای توکن های خود برای انجام معامله تعیین کنند. او در ادامه توضیحات مختلفی را توضیح داد که در نهایت منجر به سود ۲.۰۴۵ میلیون دلاری ربات MEV پس از پرداخت ۴۵ دلار گاز و رشوه ۳۹۰۰۰ دلاری MEV شد.

BowTiedPickle عضو Crypto Twitter توضیح می دهد که چگونه سرمایه گذاران USDC بیش از ۲ میلیون دلار از دست دادند.منبع: توییتر

قسمت بالا نشان می دهد که چگونه خطای انسانی می تواند باعث از دست دادن دائمی سرمایه شود. هنگام مبادله USDC با ارز فیات یا سایر ارزهای دیجیتال، کوین تلگراف به سرمایه گذاران توصیه می کند که اطلاعات و روش انتقال را دوباره بررسی کنند.

مربوط: فراگیر: دایره فاش می کند که ۳.۳ میلیارد دلار در بانک های سیلیکون ولی نگهداری می کند

مدت کوتاهی پس از اینکه Circle تایید کرد ۳.۳ میلیارد دلار در بانک های سیلیکون ولی گیر کرده است، USDC در نتیجه فروخته شد و ارزش استیبل کوین به زیر ۱ دلار سقوط کرد.

در زمان نگارش این مقاله، USDC بیش از ۱۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است زیرا با قیمت ۰.۸۷۷۴ دلار معامله می شود.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا