اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد شورای حکام ایالات متحده برای بررسی “مسائل شفافیت مهم” در درجه سانتیگراد از سوی بازرسان

متولی ناظر بر پرونده ورشکستگی درجه سانتیگراد از بازرسان آن خواسته است تا به روشن کردن تعدادی از مسائل پیچیده کمک کنند.

امین ایالات متحده که مسئولیت رسیدگی به ورشکستگی سلسییا را بر عهده دارد، از یک بازرس مستقل دعوت کرده است تا مشکلات مالی و عملیات تجاری شبکه مشکل دار را “تسویه کند”.

در دادخواستی که توسط ویلیام کی هرینگتون در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ۱۸ آگوست ارائه شد، امین ایالات متحده از بازرس خواست تا “عدم صلاحیت یا سوءمدیریت مادی” و “شفافیت قابل توجه” در ورشکستگی درجه سلسیوس را ارائه کند. این درخواست تحقیقات در مورد اتهامات مربوط به “مشکل از عملیات در چارچوب یک پرونده ورشکستگی.

بازرسان توسط دادگاه های ورشکستگی تعیین می شوند تا جزئیات پرونده های پیچیده ای که به دادگاه ارائه می شود را بررسی کنند. آنها می توانند اطلاعات را از منظری مستقل به دادگاه ها ارائه کنند و در سایر پرونده های ورشکستگی برجسته مانند Lehman Brothers در طول بحران وام مسکن با اعتبار بالا منصوب شده اند.

بر اساس این درخواست، تعیین بازپرس با توجه به پیچیدگی پرونده به نفع طرفین است زیرا می تواند اطلاعاتی فراتر از تخصص دادگاه ارائه دهد.

“تحقیقات بازرس مستقل برای ارائه شفافیت و شفافیت در مورد ساختارهای تجاری، رویه ها و جریان بدهکاران و جنسیت به دادگاه ها، معتمدان ایالات متحده، طلبکاران و سایر اشخاص ذینفع ضروری است.”

هرینگتون همچنین گفت که “ادعاهای معتبری مبنی بر بی کفایتی یا سوء مدیریت فاحش” وجود دارد، بنابراین بازرس می تواند تعیین کند که آیا ادعاهای قانونی باید علیه مدیریت مطرح شود یا خیر.

سرپرست ایالات متحده همچنین پیشنهاد می کند که “مسائل شفافیت قابل توجهی” پیرامون عملیات تجاری سلسیوس وجود دارد.

هرینگتون با اشاره به اینکه اطلاعات می تواند در بازسازی پیشنهادی استفاده شود، گفت: “بدهکاران اطلاعات کافی در مورد موقعیت نقدینگی، مدل های تجاری، جریان های نقدی سنتی، یا ارزش دارایی های رمزنگاری خود ارائه نکرده اند.” و پیشنهادات فروش.

مربوط: مدیر عامل سلسیوس ماه‌ها قبل از ورشکستگی شخصاً معاملات کریپتو را هدایت می‌کرد: گزارش

هرینگتون همچنین اضافه کرد که محققان ممکن است بتوانند انبوه اطلاعات موجود در اینترنت را که حقایق مربوط به درجه سانتیگراد را گیج می کند، بررسی کنند و نتیجه گیری های خود را برای مشتریان انجام دهند.

همه طرف‌های درگیر از درخواست ممتحن حمایت نمی‌کنند، و کمیسیون رسمی درجه سانتیگراد از بستانکاران بدون تضمین هزینه‌های انجام این کار را یادداشت می‌کند.

با این حال، به نظر می رسد کارشناسانی که مستقیماً در این پرونده دخالت ندارند، از جمله شریک ورشکستگی مک کارتر و دیوید آدلر انگلیسی، موافق هستند که یک بازرس مورد نیاز است.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا