اخبار ارز دیجیتال

سهام ایالات متحده ۱.۲۵ تریلیون دلار در روز از دست می دهد – بیش از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال

از آنجایی که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، همچنان در مورد تورم و سیاست های پولی به شدت مخالف است، دارایی های ریسک ضربه بزرگی خورده است.

بیت کوین (BTC) و آلت کوین ها در ۲۶ آگوست پس از اظهارات تندروانه فدرال رزرو ایالات متحده در مورد سیاست های اقتصادی، به شدت سقوط کردند.

به طور کلی، دارایی های ریسک ضربه بزرگی خوردند – سهام ایالات متحده در یک معامله حدود ۱.۲۵ تریلیون دلار سقوط کرد.

تحلیلگر: پاول از لفاظی های “فرود نرم” بازنشسته می شود

علی‌رغم اینکه داده‌های اخیر نشان می‌دهد که تورم در حال حاضر کاهش یافته است، نظرات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نشان می‌دهد که افزایش بیشتر نرخ بهره همچنان در دست بررسی است، بنابراین سرمایه‌گذاران باید برای کاهش ریسک عجله کنند.

پاول در سمپوزیوم اقتصادی سالانه در جکسون هول گفت: “بازگرداندن ثبات قیمت احتمالاً نیازمند حفظ یک سیاست محدودکننده برای مدتی است. سابقه تاریخی زودهنگام است. ما به شدت نسبت به سیاست های کاهشی هشدار می دهیم.”

S&P 500 با ۳.۴ درصد کاهش به پایین ترین سطح خود از اواخر جولای رسید. شاخص کامپوزیت نزدک نیز با افت ۴ درصدی، روند زیان خود را افزایش داد.

به طور کلی، ارزش بازار سهام ایالات متحده بیش از مجموع کل ارزش بازار بیت کوین و آلت کوین از دست داده است.

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، ارزش بازار ارزهای دیجیتال یک شبه ۸.۹۵ درصد از ۱.۲۹ تریلیون دلار به ۹۳۶.۸۷ میلیارد دلار کاهش یافت.

نمودار شمعدان ۱ روزه کل بازار کریپتو.منبع: Trading View

برخی استدلال می کنند که اظهارات پاول حوزه مهمی برای بررسی سیاست فدرال رزرو در آینده نیست، در حالی که برخی دیگر به کنار گذاشتن تدریجی صحبت های قبلی در مورد چشم انداز تورم اشاره می کنند.

هولگر زشاپیتز، مفسر بازار محبوب نشریه آلمانی Die Welt، فکر می‌کرد که این سخنرانی به «هر نت شاهین» ضربه زد و پاول «یک نت کبوتر را به پرواز درآورد».

او گفت: «شخصیت شاهین اعتراف به دردی است که برای کنترل تورم ضروری به نظر می‌رسد و نشان می‌دهد که دیگر از فرودهای ملایم و نیاز به نرخ‌ها بیش از خنثی بودن نیاز است.» اضافه برخی از نظرات توییتر.

پاول همچنین گفت که تصمیم در مورد تمدید نرخ کلیدی ماه سپتامبر “به مجموعه داده های کلی و چشم انداز در حال تحول بستگی دارد”.

در همین حال، آخرین خوانش‌های ابزار FedWatch گروه CME، اجماع اکثریت را به نفع افزایش ۷۵ واحدی نرخ پایه در سپتامبر نشان می‌دهد که بازتاب حرکت جولای است.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو منبع: گروه CME

هودلر نمی تواند درد خود را پنهان کند

با این حال، برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال، تأثیر مستقیم سقوط در دارایی های پرخطر اجتناب ناپذیر بود.

مرتبط: تجزیه و تحلیل قیمت ۸/۲۶: BTC، ETH، BNB، XRP، ADA، SOL، DOGE، DOT، SHIB، MATIC

BTC/USD در یک نقطه تا ۸.۸ درصد کاهش یافت و برای اولین بار از ۱۴ جولای به زیر ۲۰۰۰۰ دلار رسید، اما بهبود یافت و درست بالای خط بحرانی در شن و ماسه باقی ماند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

برای آلت کوین ها، وضعیت کمتر وخیم بود. اتر (ETH)، بزرگترین آلتکوین از نظر ارزش بازار، در حال نزدیک شدن به ضرر ۱۴ درصدی در روز است.

ETH/USD از زمان نگارش در ۲۷ آگوست از ۱۵۰۰ دلار عبور کرده است و یک رالی یک ماهه را از بین می برد. در میان قیمت‌گذاران، هشدار جدیدی از سوی معامله‌گر محبوب Crypto Ed بود.

“کاهش به ۱۲۰۰-۱۳۰۰ دلار قبل از یک جهش قابل توجه امکان پذیر است.” آخرین به‌روزرسانی توییتر خوانده شد.

نمودار شمعی ۱ روزه ETH/USD (Binance).منبع: Trading View

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا