اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده از وزارت دادگستری می خواهند که CBDC را ارزیابی کند

مجلس نمایندگان استدلال کرد که “محل مناسب برای بحث” در مورد قوانین دلار دیجیتال در مجلس قانونگذاری ایالات متحده است.

جمهوری خواهان در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان از وزارت دادگستری خواسته اند تا ظرف ۱۰ روز ارزیابی و قانونی را درباره دلار دیجیتال ارائه کند.

در نامه ای در ۵ اکتبر به مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده، ۱۱ قانونگذار جمهوری خواه به وزارت دادگستری گفتند که “بر اساس دستور اجرایی رئیس جمهور جو بایدن، برای صدور CBDC تغییرات قانونی لازم است.” ضرورت سنجی». دارایی های دیجیتال از مارس. مجلس نمایندگان استدلال کرد که “محل مناسب برای بحث” قانون ارز دیجیتال بانک مرکزی، قوه مقننه ایالات متحده است، نه شعبه اجرایی فدرال.

در نامه آمده است: «کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان زمان و منابع قابل توجهی را به بررسی خطرات و مزایای احتمالی CBDCها اختصاص داده است. “بررسی کمیسیون شامل تجزیه و تحلیل این است که آیا هیئت فدرال رزرو صلاحیت صدور CBDC بدون تصویب قانون را دارد یا خیر. ما در اصول CBDC خود تاکید کردیم که صلاحیت قانونی برای صدور CBDC بدون اقدام از طرف را نداریم.

این نامه شامل امضای پاتریک مک‌هنری، عضو رتبه‌بندی شده بود که در کنفرانس اخیر Converge22 در سانفرانسیسکو ظاهر شد، و نماینده کنگره تام اِمر، که از تحریم‌های خزانه‌داری علیه میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash انتقاد کرد. قانونگذاران از گارلند خواستند تا ۱۵ اکتبر پاسخ دهد.

مربوط: نماینده کنگره آمریکا استدلال دلار دیجیتال را به کار می گیرد

در ۱۶ سپتامبر، کاخ سفید گزارشی درباره چارچوب جامع ارزهای دیجیتال در ایالات متحده منتشر کرد که شامل مطالعه CBDC نیز می‌شود. وزارت دادگستری موظف شد در مورد تهدیدات احتمالی ناشی از استفاده غیرمجاز از دارایی های دیجیتال گزارش دهد و تغییراتی را در سیاست و قانون پیشنهاد دهد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا