اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده از رگولاتورها در مورد “درب گردان” با صنعت کریپتو سوال می کنند

پنج سناتور و نماینده گفتند: «آمریکایی‌ها باید مطمئن باشند که تنظیم‌کننده‌ها برای مردم کار می‌کنند، نه برای مشاغل لابی پردرآمد.

چند تن از دموکرات‌ها در سنا و مجلس نمایندگان ایالات متحده به دنبال اطلاعاتی از تنظیم‌کننده‌ها و آژانس‌های ارشد این کشور در مورد استخدام شرکت‌های ارز دیجیتال از مقامات ارشد دولتی برای خروج از کشور هستند.

در نامه ای به تاریخ 24 اکتبر به کمیسیونرهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کمیسیون معاملات آتی کالا، وزارت خزانه داری، سیستم فدرال رزرو، شرکت بیمه سپرده فدرال، دفتر کنترل کننده ارز، و امور مالی مصرف کننده پنج قانونگذار ایالات متحده از دفتر حفاظت پرسیدند. در پاسخ به اقدامات انجام شده توسط وزارتخانه ها و سازمان های دولتی برای “توقف درب گردان” با صنعت ارزهای دیجیتال. سناتورهای الیزابت وارن و شلدون وایت هاوس به همراه الکساندریا اوکاسیو کورتز، سناتور ژسوس گارسیا و نماینده مجلس نمایندگان به گزارش هایی اشاره کردند که مدعی بودند “کارکنان” سمت هایی به عنوان مشاور، اعضای هیئت مدیره و سرمایه گذار داشتند. ، لابیست، مشاور حقوقی و مدیر اجرایی شرکت رمزنگاری.

ما مدت‌هاست که درهای گردان در سایر بخش‌های اقتصاد، از فناوری بزرگ گرفته تا صنایع دفاعی گرفته تا بخش‌های دیگر بخش خدمات مالی، شناسایی شده‌ایم و این خطر که درب گردان ارزهای دیجیتال فرآیند سیاست‌گذاری را تضعیف کند. تضعیف اعتماد عمومی به رگولاتورهای مالی ما، در این نامه آمده است:

همانطور که ذینفعان قدرتمند وال استریت مقامات سابق آشنا با عملکرد داخلی دولت را برای تأثیرگذاری بر مقررات مالی استخدام کرده اند، شرکت های ارزهای دیجیتال نیز «مشخصات دقیق صنعت را تنظیم می کنند. به نظر می رسد این سیستم همان استراتژی را برای ایمن سازی «سیستم» دنبال می کند. در واقع، استخدام رگولاتورهای سابق و مقامات دولتی برای وادار کردن صنعت کریپتو به «ارائه محصولات زیادی برای جلوگیری از بررسی نظارتی»، حس مشروعیتی را ایجاد می کند که «ارز اساسی» صنعتی است که در آن طراحی شده است. ”

پنج سناتور و نماینده به دنبال اطلاعاتی در مورد دستورالعمل‌های اخلاقی در مورد نحوه انتخاب قانون‌گذاران هنگام جستجوی کار بودند.این نامه مهلت ۷ نوامبر را برای تنظیم‌کننده تعیین می‌کند تا به اطلاعات مربوط به «تضاد منافع احتمالی» پاسخ دهد.

قانونگذاران می‌گویند: «آمریکایی‌ها باید متقاعد شوند که تنظیم‌کننده‌ها برای مردم کار می‌کنند نه اینکه برای مشاغل لابی پردرآمد در هنگام ترک خدمات دولتی آزمایش دهند.»

مربوط: وزارت بازرگانی ایالات متحده 17 سوال برای کمک به توسعه یک چارچوب رمزنگاری دارد

وارن بارها از صنعت ارزهای دیجیتال به دلیل موقعیتش در کمیته بانکداری سنا و همکاری با اعضای مجلس نمایندگان انتقاد کرده است. در 12 اکتبر، او و شش قانونگذار دیگر نامه ای از اپراتور شبکه برق تگزاس نوشتند و به دنبال اطلاعاتی در مورد مصرف انرژی و اثرات بالقوه زیست محیطی توسط ماینرهای کریپتو شدند. لوایح پیشنهادی سناتورها که صنعت را تحت تاثیر قرار می دهد شامل قوانینی با هدف بستن خدمات رمزنگاری ارائه شده توسط بانک ها و سرکوب افرادی است که سعی می کنند از رمزنگاری برای فرار از تحریم ها استفاده کنند. گفته می شود که وجود دارد.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا