اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده لایحه ای را برای پاسخگویی مدیران بانک ها و رسیدگی به ریسک پیشنهاد می کنند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ماکسین واترز در لایحه ای که پس از شکست بانک های سیلیکون ولی، سیگنچر بانک و بانک فرست ریپابلیک تهیه شد، به طور خاص به ارزهای دیجیتال اشاره نکرد.

دموکرات‌ها در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا چندین لایحه را در آنچه به عنوان «موج اول» لوایح با هدف حل ورشکستگی بانک‌ها توصیف می‌کنند، ارائه کرده‌اند.

در اطلاعیه 21 ژوئن، ماکسین واترز، عضو ارشد کمیته اعلام کرد که دموکرات های مجلس نمایندگان 11 لایحه تهیه شده در پاسخ به شکست بانک های سیلیکون ولی، بانک سیگنچر و بانک فرست ریپابلیک در ایالات متحده را تصویب خواهند کرد. در میان لوایح پیشنهادی، که هنوز به دنبال تصویب قانونگذاران جمهوری‌خواه در کمیته نیست، جریمه‌هایی برای مدیران بانک‌ها در صورت “سهل انگاری در شکست بانک” و همچنین بررسی دقیق تصمیمات مدیران بانک در صنعت آینده اعمال می‌شود. شامل ممنوعیت کار در

واترز گفت: «شکست‌های بانک سیلیکون ولی، بانک امضا و بانک فرست ریپابلیک، قوانینی را با هدف تقویت ایمنی و سلامت سیستم بانکی ما و افزایش پاسخگویی مدیران بانکی به همراه داشته است. ما روشن می‌کنیم که زمان ارائه است. را گذرانده است.” “کنگره نمی تواند بیکار بنشیند.”

کمیته مجلس نمایندگان به ریاست پاتریک مک‌هنری جمهوری‌خواه، مکرراً در مورد موضوعات مربوط به دارایی‌های دیجیتال، از جمله نظارت بر تنظیم‌کننده‌های فدرال مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار بحث می‌کند. در حالی که برخی از قانون‌گذاران به دارایی‌های دیجیتالی اشاره کرده‌اند که به شکست بانک‌های Signature و Silicon Valley کمک می‌کنند، نماینده واترز به طور خاص به ارزهای دیجیتال یا بلاک چین در پیشنهاد لایحه اشاره نکرد. این قانونگذار همچنین هنگام ارائه این لایحه، از بانک سیلورگیت (که در ماه مارس انحلال داوطلبانه خود را اعلام کرد) که دارای رمزنگاری است، استفاده نکرد.

سایر اقدامات گنجانده شده در این لایحه به قانونگذاران این اختیار را می دهد تا مدیران بانک ها را از فروش سهام تحت شرایط خاص منع کنند، همانطور که در مورد بانک سیلیکون ولی اتفاق افتاد، و به رگولاتورها اجازه می دهد الزامات تست استرس را برای بانک ها گسترش دهند. این احتمال وجود دارد که یک لایحه پیشنهاد می کرد که پرداخت پاداش به مدیران بانک محدود شود.

مربوط: مودیز: عدم حمایت دوجانبه از مقررات ارزهای دیجیتال می‌تواند جذابیت ایالات متحده را برای کسب‌وکارها کاهش دهد.

واترز گفت که کمیته جمهوری خواه نسبت به برخی از لوایح در زمان نشانه گذاری “مدارا” ابراز کرد، اما مشخص نیست که کدام لوایح احتمالاً با حمایت دو حزب تصویب می شود. کوین تلگراف با نمایندگان کالیفرنیا تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

واترز قبلاً خواستار هماهنگی و همکاری بین سازمان‌های دولتی و قانون‌گذاران برای رسیدگی به مقررات ارزهای دیجیتال شده بود. او در ماه فوریه به کوین تلگراف گفت که در مورد امکان تصویب لایحه استیبل کوین در کمیته “هنوز خوشبین” است. قانونگذاران پیش نویس بحث این لایحه را به عنوان بخشی از جلسه استماع عمومی 13 ژوئن در مورد دارایی های دیجیتال در نظر گرفتند.

مجله: نظر: ماکسیمالیست‌های رمزارز جمهوری‌خواه تقریباً به بدی «لژیون ضد کریپتو» دموکرات هستندنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا