اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده برای دریافت اطلاعات در مورد مصرف انرژی مستقیماً از چهار شرکت معدنی درخواست می کنند

چهار عضو کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان آمریکا گفتند که «عمیقاً نگران» هستند که استخراج اثبات‌شده کار می‌تواند تقاضا برای سوخت‌های فسیلی را افزایش دهد.

چهار عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده در کمیته انرژی و بازرگانی از چهار شرکت بزرگ استخراج ارزهای دیجیتال خواستند تا در مورد اثرات بالقوه زیست محیطی مصرف انرژی خود پاسخ دهند.

در نامه ای به Core Scientific، Marathon Digital Holdings، Riot Blockchain و Stronghold Digital Mining، قانونگذاران ایالات متحده، فرانک پالون، بابی راش، دایانا دیگت و پل تونکو اطلاعات مربوط به سال ۲۰۲۱، از جمله مصرف انرژی تاسیسات معدن را به اشتراک گذاشتند. ما از شرکت خواسته ایم تا فراهم کند منبع انرژی آن، درصد منابع تجدیدپذیر، و تعداد دفعاتی که این شرکت فعالیت های خود را کاهش داده است. چهار عضو کمیته مجلس نمایندگان همچنین درباره میانگین هزینه هر مگاوات ساعتی که شرکت‌ها برای استخراج ارز دیجیتال در تاسیسات خود صرف می‌کنند، سوال کردند.

«فناوری بلاک چین پتانسیل زیادی برای ایمن‌تر کردن اطلاعات شخصی و کارآمدتر کردن اقتصاد ما دارد.» در برخی موارد، ابزار می‌تواند اثرات خارجی جدی به شکل انتشارات خطرناک و زباله‌های الکترونیکی بیش از حد ایجاد کند.

این درخواست پس از امضای رئیس جمهور جو بایدن در روز سه شنبه، قانون کاهش تورم را امضا کرد، قانونی که بسیاری از کارشناسان آن را بزرگترین قانون در مبارزه با تغییرات آب و هوایی می دانند. این لایحه شامل مشوق هایی برای حمایت و رشد پروژه های انرژی سبز، مانند حمل و نقل پاک و تولید “مناسب آب و هوا” بود.

با توجه به تهدید وجودی ناشی از بحران آب و هوا، ما عمیقاً نگران ابتکارات زیر هستیم: [Proof-of-Work mining] افزایش تقاضا برای سوخت های فسیلی می تواند فشارهای جدیدی را بر شبکه انرژی وارد کند. ”

مطالب مرتبط: سبز و طلا: پروژه های رمزنگاری برای نجات سیاره

خواه این بحث در مورد اثرات زیست‌محیطی باشد یا اثرات اقتصادی، ارزهای دیجیتال همچنان در میان بسیاری از دولت‌های ایالات متحده و کشورهای خارجی به شهرت می‌رسند. این سازمان نامه‌ای به آژانس حفاظت از محیط زیست ارسال کرد و از مدیر خود، مایکل ریگان، خواست تا شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال را برای نقض احتمالی قوانین ارزیابی کند. قوانین زیست محیطینویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا