اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران آمریکایی پشت لایحه ماینینگ کریپتو از زاک می‌خواهند متاورس را به نوجوانان پیشنهاد ندهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نامه‌ای از دو سناتور آمریکایی به گزارش‌هایی اشاره کرد که نشان می‌دهد اینستاگرام پشت بسیاری از نوجوانانی است که افکار خودکشی را تجربه می‌کنند و اینکه متا نتوانسته تبلیغات مضری را که هدفش جوانان است متوقف کند. من اینجا هستم.

دو سناتور آمریکایی نامه‌ای به مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا نوشته‌اند و از او خواسته‌اند تا از برنامه‌های اجازه دسترسی جوانان به Horizon Worlds، پلتفرم متاورس شرکت، صرفنظر کند.

سناتورهای ادوارد مارکی و ریچارد بلومنتال در نامه ای در تاریخ 1 مارس نوشتند که برنامه گزارش شده متا برای “دعوت از کاربران جوان به یک فضای دیجیتالی بالقوه مضر” یک استراتژی است که به نفع آنها خواهد بود. گفتند اگر این همان چیزی است که در نظر گرفته شده است نباید انجام شود. . به گفته دو قانونگذار، اجازه دادن به نوجوانان بین 13 تا 17 سال برای دسترسی به محیط های مجازی یک “مشکل جدی” است، زیرا نگرانی های مربوط به حریم خصوصی، فشار چشم و قلدری آنلاین خطر قابل توجهی را به همراه دارد.

مارکی و بلومنتال به زاکربرگ گفتند: “برنامه های متا برای هدف قرار دادن جوانان در متاورس به خصوص با توجه به شکست مداوم آن در محافظت از کاربران جوان نگران کننده است.” پزشکان اطفال، سیاست گذاران و مردم.»

دو سناتور به گزارش‌هایی استناد کردند که اینستاگرام پشت بسیاری از نوجوانانی است که افکار خودکشی را تجربه می‌کنند.

“از آنجایی که رای دهندگان به طور فزاینده ای در مورد تأثیر سیستم عامل های آنلاین و برنامه های رسانه های اجتماعی بر رفاه نوجوانان خود نگران می شوند، آنها از این جوانان به دلیل تحقیقات نادرست و تأثیرات بالقوه بر سلامت جسمی و روانی آنها انتقاد می کنند. برنامه شما برای اجرای فوری یک قلمرو مجازی بالقوه خطرناک غیرقابل قبول است.”

مربوط: توافق شرکت های فناوری در مورد “منطقه اقتصادی متاورس ژاپن”

مارکی، یکی از اعضای مجلس نمایندگان ماساچوست، قبلاً قانونی را امضا کرده بود که اثرات زیست محیطی استخراج ارزهای دیجیتال را پوشش می‌داد و از شرکت‌های استخراج‌کننده می‌خواست به سؤالات مربوط به جمع‌آوری داده‌ها پاسخ دهند. Blumenthal پشت یک لایحه در جلسه نهایی کنگره ایالات متحده بود که هدف آن اجازه دادن به برنامه های شخص ثالث و فروشگاه های برنامه در دستگاه های منتشر شده توسط شرکت های فناوری بزرگ بود.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا