🚨 اخبار ارز دیجیتال

کمیسر خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا پاول فدرال رزرو را به دلیل ممانعت از لایحه استیبل کوین مورد سرزنش قرار داد.

اعضای کمیته گمان می کنند که فدرال رزرو با محدود کردن اقدامات بانک ها تلاش می کند تا تلاش های کنگره برای تصویب لایحه استیبل کوین را خنثی کند.

بر اساس نامه اخیری که به جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ارسال شده است، به نظر می رسد فدرال رزرو ایالات متحده در تلاش های کنگره برای تنظیم استیبل کوین ها دخالت می کند. این نامه توسط پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا و فرنچ هیل و بیل هویزنگا، رئیس کمیته فرعی ارسال شده است.

قانونگذاران SR 23-7 را در مورد برنامه نظارت بر فعالیت جدید و SR 23-8 را در شماره ۲ با عنوان “فرایند نظارتی بدون اعتراض برای بانک های عضو ملی که به دنبال درگیر شدن در برخی فعالیت های مرتبط با توکن های دلار هستند” صادر کردند. با دو نامه فدرال رزرو مخالفت شد. آنها نوشتند:

ما نگران این هستیم که این اقدامات برای جلوگیری از پیشرفت کنگره به سمت ایجاد یک رژیم نظارتی استیبل کوین پرداخت انجام شود. این بدون شک موسسات مالی را از مشارکت در اکوسیستم دارایی دیجیتال منصرف می کند.

این نامه که در همان زمان صادر شد، تکمیل کننده بیانیه سیاست ژانویه است و محدودیت‌های بیشتری را برای فعالیت‌های با استفاده از دارایی‌های کریپتو اعمال می‌کند.

مقاله مرتبط: نماینده پاتریک مک‌هنری کاخ سفید را به عدم فوریت در مذاکره لایحه استیبل کوین متهم کرد.

قانونگذاران می گویند نامه فدرال رزرو “به طور موثر بانک ها را از انتشار استیبل کوین های پرداخت یا مشارکت در اکوسیستم استیبل کوین پرداخت” منع می کند، در حالی که “این به عنوان راهنمایی مبدل می شود که یک فرآیند قابل قبول را ترسیم می کند.” سیاست ژانویه محدودیت های اعمال شده از سوی مقام پولی بر بانک های ملی را به بانک های دولتی گسترش داد.

در این نامه همچنین ادعا شده است که نامه فدرال رزرو بدون رعایت مراحل اخطار و اظهار نظر مورد نیاز توسط قانون رویه اداری صادر شده است.

لایحه ای که قانونگذاران به آن اشاره کردند، قانون استیبل کوین شفاف سازی پرداخت ها در سال ۲۰۲۳ است که مک هنری در ۲۰ ژوئیه معرفی کرد.

نامه کمیسیون‌ها حاوی فهرستی از هشت سؤال بود که بیشتر آنها در مورد اجرای دستورالعمل‌های دو نامه فدرال رزرو بود. علاوه بر این، نامه درخواست سوابق در مورد پیش نویس نامه های فدرال رزرو به منظور تعیین زمان بندی پیش نویس نامه های فدرال رزرو.

مجله: نظر: ماکسیس کریپتو جمهوری خواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمزنگاری” دموکرات ها است.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا