اخبار ارز دیجیتال

رئیس کمیته مجلس نمایندگان آمریکا بهانه SBF را که می تواند شهادت را به تاخیر بیندازد، رد می کند

ماکسین واترز گفت: «ضروری است که ما در جلسه استماع سیزدهم شرکت کنیم، و اگر اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن بعداً داشتیم، قصد داریم به شنیدن ادامه دهیم.

ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا گفت، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، “یاد گرفته و آنچه را که اتفاق افتاده است” در صرافی بررسی کرده است.

در یک موضوع توییتر در تاریخ 5 دسامبر، واترز نقل قول مصاحبه‌های رسانه‌ای متعدد بانکمن-فرید در پی ورشکستگی FTX شواهدی است که نشان می‌دهد اطلاعات وی برای شهادت در مقابل کمیسیون «کافی است». واترز در 13 دسامبر ریاست جلسه رسیدگی به ورشکستگی FTX را برعهده داشت و مقامات کمیته انتظار داشتند که بانکمن-فرید و سایرین مرتبط با رویدادهای مربوط به فروپاشی بورس هستند.

واترز در بیانیه ای به Bankman-Fried گفت: سقوط FTX بیش از یک میلیون نفر را تحت تاثیر قرار داد. شهادت شما نه تنها برای نمایندگان کنگره معنادار است، بلکه برای مردم آمریکا نیز مهم است.

بنا بر گزارش ها، بانکمن-فرید پس از اعلام ورشکستگی FTX در 11 نوامبر، مستقیماً با قانونگذاران ایالات متحده صحبت نکرده است، اما در مصاحبه های رسانه ای متعددی شرکت کرده و در مورد از بین رفتن صرافی صحبت کرده است. من در مورد این رویداد در توییتر پست کردم. بسیاری در رسانه های اجتماعی گفتند که مدیر عامل سابق FTX سوگند خورده است و بعید است با توجه به اظهارات وی شهادت دهد که می تواند برای اثبات قصد فریب سرمایه گذاران استفاده شود.

همراه با واترز، پاتریک مک‌هنری، یکی از اعضای رده‌بندی کمیته که خواستار حضور بانکمن-فرید در کنگره در 2 دسامبر بود، با واکنش توئیتر مدیر عامل سابق FTX در زمان انتشار مقاله مخالف بود. مشخص نیست که آیا قانونگذاران ایالات متحده قصد داشتند تا بنکمن-فرید شخصاً ظاهر شود یا خارج از باهاما، جایی که وی در زمان انتشار در آنجا مستقر بود.

مربوط: جامعه کریپتو از SBF برای دیکته کردن شرایط در جلسات کنگره خجالت زده است

کمیته کشاورزی سنای ایالات متحده در 1 دسامبر جلسه مشابهی را برای بررسی سقوط FTX برگزار کرد. رستین بهنام رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا تنها شاهد این کمیسیون بود و خلأهای قانونی را گزارش کرد که می‌توانست به آن رسیدگی شود. کاهش تاثیر بر کاربران FTX.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا