اخبار ارز دیجیتال

Coinbase: «ایالات متحده در حال ایجاد خلایی است که کشورهای دیگر در تلاش برای پر کردن آن هستند».


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دانیل سیفرت از کوین‌بیس معتقد است در حالی که دولت ایالات متحده «قانون‌گذاری از طریق اجرا» را انتخاب می‌کند، سایر کشورها از طریق مقررات تدریجی اکوسیستم‌های رمزنگاری «قوی» را تقویت می‌کنند.

از آنجایی که به نظر می رسد کوین بیس در آستانه یک نبرد قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) است، رویکرد جنگ طلبانه دولت ایالات متحده در قبال مقررات ارزهای دیجیتال “خلایی را ایجاد می کند که سایر کشورها در تلاش برای پر کردن آن هستند.”

SEC در ۲۲ مارس بیان کرد که کارکنان SEC توصیه کردند که Coinbase برای “نقض احتمالی قانون اوراق بهادار” در مورد لیست دارایی های شرکت، خدمات سهامداری و بخش هایی از کیف پول Coinbase اقدامات اجرایی انجام دهد. اطلاعیه Wells را به

در یک پست وبلاگ ۲۳ مارس با عنوان اروپا برنده است. آیا ایالات متحده عقب خواهد افتاد؟ دانیل سیفرت، معاون و مدیر عامل اروپا در کوین‌بیس، گفت: علیرغم درخواست‌های صنعت برای «تنظیمات جامع ارزهای دیجیتال»، «رویکرد نظارتی ایالات‌متحده به ارزهای رمزپایه عمدتاً توسط اجرا انجام می‌شود».

او نوشت: «این رویکرد محیطی از عدم قطعیت و نوسان در صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

به این ترتیب، سیفرت استدلال کرد که ایالات متحده در حال از دست دادن موقعیت خود به عنوان یک مرکز اصلی برای بخش کریپتو است، در حالی که فرانسه، بریتانیا و اتحادیه اروپا اکنون به دلیل رویکرد دوستانه تر خود در قبال مقررات ارزهای دیجیتال، “سرزنده” هستند. ما در حال ایجاد یک اکوسیستم هستیم. .

وی در ادامه نوشت: «ایالات متحده یک خلأ ایجاد کرده است که کشورهای دیگر در تلاش برای پر کردن آن هستند. سخت است که کنار بایستیم و اجازه دهیم ایالات متحده فرصت هایی را که به او داده شده هدر دهد.»

سیفرت به طور خاص بر اهمیت رویداد هفته بلاک چین که این ماه در موزه لوور پاریس برگزار می شود، تاکید کرد. او همچنین به اقدام اخیر بریتانیا برای تبدیل شدن به هاب ارزهای دیجیتال و مقررات بازار دارایی رمزنگاری (MiCA) اتحادیه اروپا اشاره کرد که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۴ اجرایی شود.

وی گفت: امسال در فضای خصوصی موزه لوور، که مسلماً بزرگترین گنجینه ملی فرانسه و یکی از معتبرترین موزه‌های جهان است، برگزار می‌شود.

برای من، این یک سیگنال واضح است. فرانسه به سرعت فرصت‌هایی را که ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند تشخیص می‌دهد و فضایی برای رشد فراهم می‌کند. اتحادیه اروپا، بریتانیا، امارات متحده عربی، هنگ کنگ، سنگاپور، استرالیا، ژاپن.

قانون MiCA دو سال است که در حال توسعه است و هدف آن ایجاد “مجموعه قوانین هماهنگ برای دارایی های رمزنگاری و فعالیت ها و خدمات مرتبط” است.

مربوط: ARK کتی وود با خرید ۱۸ میلیون دلار به سهام Coinbase بازگشت

به طور کلی انتظار می رود که این یک حرکت مثبت برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال اروپا باشد زیرا قوانین و دستورالعمل های روشنی را برای این بخش ارائه می دهد.

او گفت: “ما قبلاً دیده بودیم که اروپا از نظر سهم توسعه دهندگان رمزارز (۲۹٪ در سطح جهانی) با ایالات متحده مطابقت دارد. ایالات متحده با ۴۰٪ پیشتاز بود و افزود: اضافه شد.

“این سطح از رشد تصادفی نیست. یک تلاش هماهنگ مورد نیاز است، از جمله توسعه یک چارچوب نظارتی که شفافیت و ثبات را برای شرکت‌هایی که در این فضا فعالیت می‌کنند، فراهم کند.”

در یک تاپیک طولانی در توییتر در ۲۳ مارس، شورای کریپتو برای نوآوری به سیفرت اشاره کرد و خاطرنشان کرد که “کریپتو جهانی است و هیچکس منتظر نیست تا ایالات متحده هواپیمایش را فرود آورد.”

این موضوع تعهد بانک ملی استرالیا به یک استیبل کوین ثابت غیر دلاری، تلاش‌های مرکز دارایی دیجیتال هنگ‌کنگ، تحمیل اخیر سازمان اوراق بهادار کانادا مبنی بر «تعهد افزایش‌یافته حمایت از سرمایه‌گذار» بر ارزهای داخلی و موارد دیگر را برجسته می‌کند. ما تحولات مثبت پیرامون را بررسی کردیم. جهان، از جمله نمونه هایی از تبادل کریپتونویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا