🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که وزارت دادگستری ایالات متحده در حال تحقیق در مورد مدیر عامل FTX برای دریافت پول از ایالات متحده است

یک منبع ناشناس فاش کرد که مقامات وزارت دادگستری با ناظر منصوب شده توسط دادگاه FTX برای بحث در مورد میزان اطلاعات مورد نیاز برای تحقیقات بیشتر ملاقات کردند.

در حالی که بسیاری از کلاهبرداران ارزهای دیجیتال در گذشته موفق شده اند از شکاف ها عبور کنند، این موضوع در مورد مدیر عامل FTX Sam Bankman-Fried (SBF) صادق نیست. به موازات بررسی های جاری در ارتباط با کلاهبرداری FTX، وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) در حال بررسی کلاهبرداری احتمالی مربوط به SBF است که چند روز قبل از پرونده های FTX برای ورشکستگی، وجوه خارج از کشور را جمع آوری کرده است. گفته می شود که وجود دارد.

بلومبرگ گزارش می دهد که تحقیقات فدرال با هدف بررسی دخالت SBF در انتقال نادرست وجوه FTX به باهاما، زیرا صرافی ارز دیجیتال سابق در ۱۱ نوامبر اعلام ورشکستگی کرده است.

مخبر ناشناس همچنین فاش کرد که مقامات وزارت دادگستری با ناظر منصوب شده توسط دادگاه FTX ملاقات کردند تا در مورد میزان اطلاعات مورد نیاز برای تحقیقات بیشتر صحبت کنند. DOJ همچنین بررسی خواهد کرد که آیا SBF به طور غیرقانونی وجوه FTX را به Alameda Research منتقل کرده است یا خیر.

به دلیل روابط قوی SBF با سیاست ایالات متحده، این کلاهبردار هنوز متهم نشده است و همچنان از یک مکان نامشخص در بحث های توییتر شرکت می کند. در ۹ دسامبر، SBF، مدیر عامل Binance Changpeng ‘CZ’ Zhao را متهم کرد که دروغ می گوید و از معامله ای که می توانست FTX را در آخرین لحظه نجات دهد، خارج شد.

دوئل بین مدیرعامل، CZ و SBF.منبع: توییتر

به گفته CZ، SBF از خروج صرافی “ناراحت” شد.

مربوط: بنا بر گزارش ها، FTX سه ماه دیگر طول می کشد تا تمام فعالیت های خود را در ژاپن متوقف کند

به گزارش فایننشال تایمز، قرارداد شکست خورده ۱۰۰ میلیون دلاری به تیلور سویفت، ستاره پاپ، اجازه داد که بدون هیچ ارتباطی با FTX کنار برود.

تیلور در حال مذاکره با FTX در مورد یک قرارداد حمایت مالی بود که می توانست او را به یکی از چهره های نماینده صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال تبدیل کند.

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا