اخبار ارز دیجیتال

دادگاه ایالات متحده به وویجر برای پرداخت پاداش به کارکنان کلیدی چراغ سبز نشان می دهد

وویجر دیجیتال ۱.۹ میلیون دلار پاداش حفظ را به کارکنان کلیدی پرداخت خواهد کرد تا به وام دهندگان مضطرب ارزهای دیجیتال کمک کند تا از طریق مراحل ورشکستگی در تجارت باقی بمانند.

یک دادگاه ورشکستگی در نیویورک به کارگزار ارز دیجیتال Voyager Digital اجازه پرداخت پاداش نگهداری به کارکنان کلیدی را صادر کرد.

این شرکت در ۲ آگوست دادخواستی را برای تصویب طرح حفظ کارکنان کلیدی خود (KERP) به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارائه کرد. این شامل پرداخت‌هایی به ارزش ۱.۹ میلیون دلار به ۳۸ کارمند کلیدی است که برای ادامه فعالیت‌های صرافی حیاتی هستند.

طلبکاران این شرکت که در جولای ۲۰۲۲ اعلام ورشکستگی کردند، در اسناد دادگاه در ۱۹ اوت گفتند که پرداخت به سرمایه گذاران باید بر کارمندان “خوب جبران شده” اولویت داشته باشد. او در ابتدا با پرداخت های KERP Voyager مخالفت کرد.

با توجه به پرونده های دادگاه، توافقی بین وویجر و کمیته طلبکاران برای پس گرفتن چالش پیشنهادی KERP تحت شرایط خاصی حاصل شده است. مهمترین آنها اجرای اقدامات کاهش هزینه عملیاتی برای صرفه جویی ۴.۶ میلیون دلاری است. پرداخت های KERP معادل ۲۲.۵ درصد حقوق سالانه یک کارمند واجد شرایط است.

مرتبط: وویجر ۲۷۰ میلیون دلار از وجوه مشتریان را برمی گرداند، می گوید پیشنهاد “بهتر” از FTX دریافت کرده است

وویجر ادعا می کند که ۳۸ کارمندش برای عملیات تجاری آن حیاتی هستند و «حسابداری، مدیریت پول نقد و دارایی دیجیتال، زیرساخت فناوری اطلاعات، حقوقی و سایر عملکردهای حیاتی ضروری برای بدهکاران» را انجام می دهند.

پرونده های دادگاه همچنین به نگرانی های مطرح شده توسط دفتر امنای ایالات متحده که بر اداره پرونده های ورشکستگی و متولیان خصوصی به عنوان بخشی از وزارت دادگستری نظارت دارد، می پردازد.

هیئت امنای ایالات متحده با پیشنهاد KERP مخالفت کرد، فهرست کارمندانی که مشمول پول نگهداری می‌شوند ممکن است شامل «خودی‌ها» باشد، و وویجر شواهد کافی برای توجیه پاداش پیشنهادی دارد که ادعا می‌کند ارائه نمی‌کند.

مایکل وایلز، قاضی ورشکستگی ایالات متحده، در نهایت درخواست KERP برای پرداخت را تأیید کرد و خاطرنشان کرد که هیچ یک از ذینفعان پاداش منصوب نشده بودند، در هیئت مدیره شرکت نکرده بودند یا به هیئت مدیره گزارش داده بودند، و هیچ کنترل اجرایی بر شرکت نداشتند. من با قانونی Voyagers موافق هستم. ادعای تیم که ندارند

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا