اخبار ارز دیجیتال

نماینده کنگره ایالات متحده همه پرونده های بایننس ایالات متحده مربوط به ایمنی مصرف کننده را بررسی می کند

رؤسای کمیته فرعی با مدیرعامل Binance ایالات متحده تماس گرفته اند تا اسناد مختلفی را برای کمک به بررسی اقدامات انجام شده برای حمایت از سرمایه گذاران آماده کنند.

برایان شرودر، رئیس و مدیر عامل بایننس ایالات متحده، نامه ای فدرال دریافت کرده است که در آن خواستار افشای فوری اسناد رسمی شده است که تأیید می کند صرافی به پروتکل های ایمنی سرمایه گذار محور مختلف پایبند است. این درخواست از سوی رئیس کمیته فرعی کمیته نظارت و اصلاحات دولتی مجلس نمایندگان ایالات متحده ارائه شده است.

راجا کریشنامورتی، نماینده کمیته فرعی سیاست اقتصادی و مصرف‌کننده، در نامه‌ای به شرودر گفت که صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای کمک به دولت ایالات متحده برای مهار کلاهبرداری‌های مالی و محافظت از سرمایه‌گذاران باید: با تاکید بر عدم مشارکت وی، گفت:

“ما نگران افزایش سریع کلاهبرداری و سوء استفاده از مصرف کننده، و عدم اقدام آشکار صرافی های ارزهای دیجیتال برای محافظت از مشتریانی هستیم که از طریق پلتفرم های خود تراکنش می کنند. من نگران هستم.”

کریشنامورتی نسبت به فرآیند بررسی پشت فهرست کردن توکن‌ها در صرافی‌های ارزهای دیجیتال ابراز تردید کرد، که در نهایت ریسک سرمایه‌گذاران را افزایش می‌دهد. بایننس ایالات متحده، یکی از زیرمجموعه های بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال Binance، توسط یک کمیته فرعی برای آماده سازی اسناد مختلف برای کمک به بررسی عمق نگرانی های ذکر شده تماس گرفته شده است.

بایننس ایالات متحده از زمان شروع فعالیت ملزم به ارائه کلیه اسناد درخواستی بوده است و مهلت دو هفته ای برای ارائه همان اسناد تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۲ داده شده است که در زیر نشان داده شده است.

بخشی از نامه حاوی چک لیست اسناد برای Binance US. منبع: oversight.house.gov

کریشنامورتی، به نمایندگی از کنگره ایالات متحده، گفت که صرافی‌های ارزهای دیجیتال «سیاست‌های حسابرسی را اعمال می‌کنند، به افشای مشخصی نیاز دارند، از فهرست حذف می‌کنند و مکانیسم‌های ایمنی دیگر را به کار می‌گیرند» تا از ایمنی سرمایه‌گذار اطمینان حاصل شود.

علاوه بر اسناد، از شرودر همچنین خواسته شد به سوالاتی پاسخ دهد که ابزارها و مکانیسم‌های پیاده‌سازی شده توسط صرافی برای کاهش ریسک، تقلب و کلاهبرداری را افشا می‌کند.

مربوط: کنگره احتمالاً سرنوشت حوزه کریپتو را تعیین می کند – کارکنان Lumis

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که ۴۶ درصد از کاربران بزرگسال ارزهای دیجیتال ایالات متحده شاهد ضررهای سرمایه گذاری در میان زمستان جاری ارزهای دیجیتال بوده اند.

اکثر پاسخ دهندگان سعی کردند در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند در حالی که به دنبال “راه دیگری برای سرمایه گذاری” بودند و فکر کردند که این یک “راه خوبی برای کسب درآمد است”.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا