اخبار ارز دیجیتال

نماینده کنگره ایالات متحده و شکاکان رمزارز توضیح می دهند که چرا ممنوعیت های رمزگذاری کار نمی کند

شرمن گفت تا زمانی که سرمایه گذاران ساده لوح به سرمایه گذاری روی memecoin ها ادامه دهند، گروه ها و کمیته هایی که برای کمک و محافظت از سرمایه گذاران تشکیل شده اند، کارساز نیستند.

در مصاحبه اخیر، براد شرمن، نماینده کنگره ایالات متحده و شکاک معروف به ارزهای دیجیتال، استدلال کرد که ممنوعیت ارزهای دیجیتال در حال حاضر یک گزینه نیست.

در بیانیه‌ای به LA Times، دموکرات منطقه نورتریج گفت که صنعت کریپتو در طول سال‌ها بسیار قوی شده است. او اضافه کرد که لابی‌گری باعث شده است که آنها نتوانند یک ممنوعیت گسترده را اعمال کنند.

“این به این دلیل نبود که ما متوجه نشدیم مهم است که آن را در وهله اول ممنوع کردیم، و نه به این دلیل که پول و قدرت زیادی پشت آن وجود دارد، و ما هنوز هم نداریم.

قانونگذار دموکرات یک بدبین معروف است که از سال 2019 خواستار ممنوعیت ارز مجازی شده است. تقریباً سه سال بعد، شرمن نظر خود را در مورد ممنوعیت تغییر داد و اکنون از تنظیم بازار ارزهای دیجیتال حمایت می کند.

نمایندگان کنگره آمریکا به ویژه نگران سرمایه‌گذاران خرد و خرد هستند که اغلب قربانی کلاهبرداری‌های ساده لوحانه می‌شوند، اما اقداماتی را برای محافظت از سرمایه‌گذاران انجام داده‌اند تا زمانی که به سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزپایه مانند memecoins ادامه دهند. او اعتراف کرد که تمام تلاش‌های مقامات قضایی شکست خورده است. گفت:

در کشوری که مردم آن دوست دارند قمار کنند، اداره یک کمیته فرعی که به حمایت از سرمایه گذاران اختصاص دارد، دشوار است. [meme coins]”

شرمن از قرار دادن ارزهای دیجیتال تحت صلاحیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) حمایت کرد. همان کمیسیونی که او در ژوئیه سال جاری از آن انتقاد کرد، صرافی های بزرگ کریپتو ماهی را ردیابی نمی کند.

قانونگذاران ایالات متحده مدت هاست که از تنظیم کننده های ایالات متحده خواسته اند تا بازار نوپای کریپتو را در چارچوب قانون نگه دارند. با این حال، در مورد نحوه تنظیم بازار ارزهای دیجیتال اختلاف نظر زیادی وجود داشت.

اکثریت قانونگذاران، از جمله شرمن، طرفدار سیاست‌های نظارتی سخت‌گیرانه‌ای هستند که مدافعان رمزارز معتقدند تمرکززدایی را تضعیف می‌کند. در همین حال، قانونگذاران ایالات متحده مانند هستر پیرس و سینتیا لومیس مدتهاست که برای تنظیم مقررات به نفع ارزهای دیجیتال سخت مبارزه کرده اند.

نویسنده: Prashant Jha

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا