اخبار ارز دیجیتال

جنسیس گلوبال تریدینگ مستقر در ایالات متحده خدمات معاملات نقدی ارزهای دیجیتال خود را متوقف می کند.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

این شرکت به گروه ارز دیجیتال بری سیلبرت وابسته است و از سال 2013 معاملات ارز دیجیتال را ارائه می دهد. بسته شدن “به دلایل تجاری” است.

طبق گزارش‌ها، Genesis Global Trading (GGT) در تاریخ 18 سپتامبر به خدمات معاملاتی ارزهای دیجیتال خود پایان می‌دهد. GGT که متعلق به گروه ارز دیجیتال (DCG) است، زمانی که وام دهنده اصلی ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال کپیتال در ژانویه اعلام ورشکستگی کرد، تحت تأثیر قرار نگرفت.

بلومبرگ گزارش داد که تعلیق تجارت GGT داوطلبانه بود و به نقل از سخنگوی شرکت گفت:

“این تصمیم داوطلبانه و به دلایل تجاری گرفته شد. ما در حال همکاری نزدیک با تنظیم کننده ها هستیم تا تعلیق منظم خدمات را هماهنگ کنیم.”

بر اساس وب سایت GGT تجارت خود را در سال 2013 آغاز کرد. در اداره خدمات مالی ایالت نیویورک ثبت شده است. بر اساس گزارش بلومبرگ، GGC International، بخشی از DCG، به ارائه خدمات معاملات نقدی و مشتقات ادامه خواهد داد.

مطالب مرتبط: آقای وینکلووس از سیلبرت DCG انتقاد می کند – حتی SBF هم نمی توانست چنین توهماتی داشته باشد.

جنسیس گلوبال کپیتال در 19 ژانویه، یک هفته پس از متهم شدن توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده از طریق برنامه Earn، برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 درخواست داد. این شرکت یک هفته قبل 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد و در ماه نوامبر خروج از کار را متوقف کرد. او دلیل حرکت نهایی را فروپاشی Three Arrows Capital دانست. جنسیس همچنین در ورشکستگی FTX متحمل ضرر شد.

تعلیق برداشت جنسیس باعث اختلاف حقوقی با صرافی ارزهای دیجیتال Gemini شد که 900 میلیون دلار در برنامه Genesis Earn به همراه داشت. Gemini توسط SEC همزمان با جنسیس به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده متهم شد.

DCG به رهبری بری سیلبرت نیز مالک Grayscale Investments است. این شرکت در دادگاه در 29 آگوست پس از رد درخواست SEC از در نظر گرفتن درخواست صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین پیروز شد.

GGT تا زمان انتشار به سوالات Cointelegraph پاسخ نداده است.

مجله: Genesis Files برای ورشکستگی، FTX به دنبال راه اندازی مجدد، و Bitzrat News: Hodler’s Digest، 15-21 ژانویهنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا