اخبار ارز دیجیتال

کنترلر موقت ایالات متحده ادعا می کند که برای مقررات رمزنگاری عجله ندارد

مایکل جی. هسو خواستار تعامل نزدیک‌تر بین وزارتخانه‌ها شد و سه حوزه خطرناک صنعت جدید را برجسته کرد.

مایکل جی. هسو، معاون کمیسر ارز، از رگولاتورهای دیگر خواسته است که استانداردهای خود را هنگام برخورد با ارزهای رمزپایه تحت فشار که “احمق های ضد نوآوری تلقی شوند” کاهش ندهند. بر اساس OCC، ما باید برای اطمینان از ایمنی، یکپارچگی و انصاف در صنعت خود “یاد بگیریم و هوشمندانه تطبیق دهیم”.

سو طی سخنرانی در دانشکده حقوق هاروارد در 11 اکتبر در مورد ارزهای دیجیتال صحبت کرد. متن کامل این سخنرانی در سایت رسمی OCC منتشر شد.

خو با مثالی از تجربه شخصی خود شروع کرد و از سندروم بی صبری و ترس از دست دادن (FOMO) انتقاد کرد که به نظر او تأثیر عمده ای بر جامعه نظارتی در مورد ارزهای دیجیتال داشت.

وعده نوآوری و گنجاندن اغلب ارزهای رمزنگاری شده را می پوشاند که جوی طلایی را دامن می زند که از ترس مردم از از دست دادن گوگل یا آمازون بعدی سوء استفاده می کند.

با تأمل در دو رویکرد به صنایع جدید – رام کردن و انطباق – هسو مشکوک است که تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده رویکرد دوم را انتخاب کرده‌اند و این صنعت را “بیش از حد انطباق‌پذیر” کرده است. همکاری عمیق تر بین نهادهای نظارتی متعدد می تواند این وضعیت را اصلاح کند. معاون کنترل به تجربه دفتر خود در کار با فدرال رزرو، شرکت بیمه سپرده فدرال و حداقل برخی از ناظران بانکی ایالتی اشاره می کند.

مقامات همچنین به سه حوزه اشاره کردند که انتظارات نظارتی کوتاه مدت نیاز به شفافیت دارد. فعالیت های Finders به ​​طور خاص مربوط به تسهیل تجارت کریپتو است. Crypto Custody. او معتقد است در حال حاضر تنها دو نکته اول تلاش های بین سازمانی به خوبی قابل قبول است.

موارد مرتبط: مایکل بار، نایب رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، از خط سخت در مورد ارزهای دیجیتال حمایت می کند، رئیس موقت OCC دوستانه نیست

در خاتمه، هسو با شهرت خود به عنوان یک شکاک در زمینه ارزهای دیجیتال موافق بود، اما وعده ارز دیجیتال را محفوظ نگه داشت، که هنوز آن را مهم می‌داند.

برنامه‌ریزی‌پذیری، ترکیب‌پذیری و توکن‌سازی نویدبخش است. توسعه بلاک چین این ایده‌ها را به منصه ظهور رسانده است.

سو به دلیل رویکرد بسیار محتاطانه خود در قبال ارزهای دیجیتال و هشدارهای مکرر به بانک ها در مورد مشارکت در بازارهای دارایی دیجیتال شناخته شده است.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا