اخبار ارز دیجیتال

بر اساس شاخص مشتقات، ارزش کل بازار کریپتو 980 میلیارد دلار است

شکل نزولی در نمودار ارزش بازار پس از ناکامی در شکستن سطح مقاومت دو بار در حال تقویت است.

با توجه به ارزش بازار ارزهای دیجیتال زیر 1.4 تریلیون دلار در 146 روز گذشته، حمایت از دیدگاه کوتاه مدت صعودی در مورد ارزهای دیجیتال سخت تر می شود. علاوه بر این، کانال نزولی که در اواخر ژوئیه آغاز شد، پس از دو رالی قوی، روند صعودی را محدود کرد.

کل ارزش بازار کریپتو، USD.منبع: Trading View

عملکرد منفی 1 درصدی هفتگی در بازار ارزهای دیجیتال با رکود در شاخص بورس S&P 500 همراه شد که اساساً در سطح 3650 ثابت بود. عدم قطعیت بهبود نهایی را محدود می کند زیرا بدتر شدن شرایط اقتصادی جهانی نرخ حمل و نقل اقیانوس آرام را 75 درصد نسبت به سال گذشته کاهش می دهد و شرکت های هواپیمایی را مجبور می کند ده ها سفری را که من به انجام آن ادامه می دهم لغو کنند.

سیگنال های متضاد اقتصاد کلان افزایش را در بازارهای ریسک محدود می کند

از یک طرف، سناریوی اقتصاد کلان جهانی پس از عقب نشینی دولت بریتانیا از برنامه خود برای کاهش مالیات بر درآمد در 3 اکتبر بهبود یافت. در همین حال، سوآپ های پیش فرض اعتباری بانک سرمایه گذاری جهانی Credit Suisse در 3 اکتبر به اوج خود رسید و بر ترس سرمایه گذاران افزود. 3. چنین ابزارهایی از سرمایه گذاران در برابر نکول محافظت می کنند و هزینه های آنها از سطحی که در اوج بحران مالی 2008 مشاهده شده بود، فراتر رفته است.

در زیر لیستی از برندگان و بازندگانی است که ارزش بازار ارزهای دیجیتال آنها با 1 درصد کاهش به 935 میلیارد دلار رسیده است. بیت کوین (BTC) با 1 درصد افزایش، به 41.5 درصد رسیده است، بالاترین میزان از 5 آگوست.

برندگان و بازندگان هفتگی در میان 80 سکه برتر. سس: اسمی

Quant (QNT) به دلیل گمانه زنی ها مبنی بر اینکه پروتکل بلاک چین قابل همکاری آن در سراسر دولت و نهادهای نظارتی پذیرفته خواهد شد، 15 درصد افزایش یافته است.

Maker (MKR) پس از ارائه پیشنهاد MakerDAO برای کاهش قیمت خود، 10.6٪ افزایش یافت. هزینه پایداری برای استخرهای پروتکل منحنی سهام اتر (ETH).

پروتکل UniSwap (UNI) پس از اینکه UniSwap Labs، استارت آپی که در پروتکل مشارکت دارد، بیش از 100 میلیون دلار از سرمایه گذاران خطرپذیر جمع آوری کرد، 10.6 درصد افزایش یافت.

با این حال، یک هفته عملکرد منفی برای تفسیر نحوه موقعیت معامله گران حرفه ای کافی نیست. هر کسی که علاقه مند به ردیابی نهنگ ها و نشانگرهای بازار است باید بازار مشتقات را تجزیه و تحلیل کند.

بازار اوراق مشتقه کاهش بیشتری را نشان می دهد

به عنوان مثال، قراردادهای آتی دائمی، همچنین به عنوان مبادله معکوس شناخته می شوند، دارای نرخ های داخلی هستند که معمولاً هر 8 ساعت یک بار صورتحساب می شوند. صرافی ها از این کارمزد برای جلوگیری از عدم تعادل ریسک ارز استفاده می کنند.

نرخ سرمایه گذاری مثبت نشان می دهد که خریدارها (خریداران) اهرم بیشتری می خواهند. با این حال، وضعیت برعکس زمانی اتفاق می‌افتد که شات (فروشنده) به اهرم اضافی نیاز داشته باشد و در نتیجه نرخ تامین مالی منفی شود.

نرخ سرمایه گذاری 7 روزه دائمی آتی از 3 اکتبر. منبع: Coinglass

قراردادهای دائمی منعکس کننده احساسات خنثی هستند زیرا نرخ های سرمایه انباشته در اکثر موارد در هفت روز گذشته نسبتا ثابت مانده است. تنها استثنا اتر کلاسیک (ETC) بود، اما هزینه هفتگی 0.50 درصدی برای داشتن یک موقعیت کوتاه (نزولی) نباید مرتبط در نظر گرفته شود.

از 26 سپتامبر، بازده اوراق قرضه 5 ساله خزانه داری ایالات متحده از 4.2 درصد به 3.83 درصد کاهش یافته است. حرکت پرواز به کیفیت نشان می‌دهد که چگونه معامله‌گران در میان احساسات مختلط ناشی از داده‌های اقتصادی ضعیف و درآمدهای شرکتی، ریسک گریز هستند.

به همین دلیل، خرس‌ها بر این باورند که روند نزولی درازمدت غالب در هفته‌های آینده ادامه خواهد داشت. علاوه بر این، عدم علاقه معامله‌گران حرفه‌ای به استفاده از اهرم‌های طولانی (خرید) ارزهای دیجیتال در نرخ خنثی تامین مالی آتی مشهود است. بنابراین، مقاومت در برابر ارزش بازار 980 میلیارد دلاری فعلی باید قوی باقی بماند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Marcel Pechman

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا