🚨 اخبار ارز دیجیتال

روند سوزاندن غیرمعمول Coinbase-XRP در زنجیره شناسایی شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی Coinbase ممکن است در حال سوزاندن XRP در چیزی باشد که می‌توان آن را ظریف‌ترین یا غیرمعمول‌ترین حرکت در نظر گرفت. بر اساس اطلاعاتی که توسط محقق بلوک XRPScan به اشتراک گذاشته شده است، پلت فرم معاملاتی آمریکا بخشی از هزینه هایی را که از هر انتقال داخلی XRP دریافت می کند، می سوزاند.

سوزاندن XRP – تلاش صعودی غیرمعمول

Coinbase اخیراً پس از اینکه صرافی دیجیتال توضیحی از قاضی آنالیسا تورس دریافت کرد مبنی بر اینکه این یک قرارداد سرمایه‌گذاری نیست، XRP را مجدداً فهرست کرده است. طبق به‌روزرسانی XRPScan، Coinbase زمانی که پول را به صورت داخلی جابه‌جا می‌کند، ۲۰ XRP کارمزد می‌سوزاند.

مرتبط با

در حالی که پیش‌بینی دقیق دلیل این سوختگی دشوار است، XRPScan اظهار داشت که ظاهراً برای خالی کردن کیف پول‌هایی بوده است که انتقال را انجام می‌دهند. Coinbase هزینه های گاز را به دلیل کاهش پرداخت های ذخیره کیف پول به ۱۰ XRP چند سال پیش اضافه می کند.

اطلاعات به‌دست‌آمده از XRPScan در نتیجه کشف ۳۹,۴۰۱,۱۶۲ XRP به ارزش ۲۰,۷۱۲,۳۲۳ دلار از یک کیف پول ناشناخته به Coinbase است. جامعه به این حرکت غیرمعمول کوین بیس واکنش نشان می دهد زیرا پرداخت بیش از حد برای هزینه های گاز بیشتر از پلتفرم معاملاتی به نفع ارز دیجیتال است.

همانطور که Thomas Silkjær، رئیس تجزیه و تحلیل و انطباق در بنیاد XRP Ledger، اشاره کرد، پلت فرم معاملاتی می توانست کیف پول های مربوطه را حذف کند تا تراکنش ها حتی ارزان تر شود.

XRP به عنوان گزینه پرداخت معتبر رقابت می کند

هنگامی که اعداد واقعی در انتهای بالای ۲۰ XRP پرداخت شده توسط Coinbase قرار می گیرند، بر اساس قیمت فعلی سکه که روی ۰.۵۲۳۴ دلار تعیین شده است، این معادل تقریباً ۱۰۴۶۸ دلار است.

مرتبط با

این مقدار در مقایسه با هزینه های معامله در سایر پروتکل های رقیب بسیار زیاد است. با این حال، برای تراکنش‌های خرده‌فروشی کوچک‌تر، XRP جای پای خود را به دست آورده است زیرا مبنای دفاع از XRP در شکایتی است که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه آن تنظیم شده است.

با اختلاف زیاد، XRP هنوز هم یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده در صنعت محسوب می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا