اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل یونایتد تگزاس “می خواهد انتشار استیبل کوین های با پشتوانه دلار آمریکا را به بانک ها محدود کند”

مدیر عامل بانک یونایتد تگزاس، اسکات بک، استدلال کرده است که صادرکنندگان استیبل کوین مانند Circle “به طور موثر سپرده های صنعت بانکداری را جذب می کنند.”

اسکات بک، مدیر عامل بانک یونایتد تگزاس، از اعضای کارگروه بلاک چین این ایالت خواسته است تا سیاست واگذاری استیبل کوین‌ها را به بانک‌ها و نه شرکت‌های ارز دیجیتال توصیه کنند.

در روز جمعه در مقابل کارگروه تگزاس در مورد مسائل بلاک چین در آستین، بک خواستار محدود کردن انتشار استیبل کوین‌های با پشتوانه دلار آمریکا به بانک‌های دارای مجوز شد تا صادرکنندگانی مانند ین. مدیر عامل بانک یونایتد تگزاس به گزارش ماه نوامبر گروه کاری رئیس جمهور در مورد بازارهای مالی اشاره کرد که در آن گفت که این گروه گفت که ناشران استیبل کوین می توانند از سپرده های بیمه شده از جمله بانک های معتبر ایالتی و فدرال استفاده کنند. این بانک گفت که باید مطابق با استانداردهای موسسه باشد. .

بک گفت: «اگر چنین استیبل کوین‌هایی به عنوان «پول» تعریف شوند، بانک‌ها نهادهای اقتصادی مناسبی برای انتشار و مدیریت آن‌ها هستند. بانک‌ها از تخصص و چارچوب قانونی برای مدیریت پول برخوردارند و برخلاف بازیگران استیبل کوین امروزی، بانک‌ها به شدت در سطح ایالتی و فدرال تحت نظارت هستند.

او اضافه کرد:

با وارد کردن فعالیت استیبل کوین به بخش بانکی و ممنوعیت انتشار استیبل کوین غیربانکی، حمایت از مصرف کننده افزایش می‌یابد و منابع و سرمایه بیشتری به سمت این بخش نوظهور فعالیت اقتصادی جذب می‌شود.»

مدیر عامل بانک یونایتد تگزاس روز جمعه در مقابل یک گروه کاری در مورد مسائل بلاک چین در کنگره ایالت تگزاس سخنرانی می کند.

بک در پاسخ به سؤالات عضو گروه کاری و مشاور کل مانی گرام، رابرت ویلاسنور، گفت که صادرکنندگان استیبل کوین مانند Circle دارایی‌های خود را در «موسسات دیگر» به جای بانک‌ها نگهداری می‌کنند. او استدلال کرد که برخی از استیبل کوین ها به ویژه در برابر فرارها آسیب پذیر هستند، که در صورت رسیدن بازار به اندازه معین می تواند اقتصاد را تهدید کند، و اینکه واگذاری صدور به بانک ها قوانین KYC را تضمین می کند.

لی براچر، رئیس شورای بلاک چین تگزاس، که در جلسه حضور داشت، با پیشنهاد بک به عنوان “ضد رقابت” مخالفت کرد. مدیرعامل بانک گفت یکی از تفاوت‌های اصلی بین یک بانک دارای مجوز و یک شرکت خصوصی صادرکننده استیبل کوین این است که در مورد اول، پول نقد پشت توکن‌ها “در فدرال رزرو قرار می‌گیرد. او پاسخ داد که برای اطمینان از بیمه شدن وجوه است توسط FDIC

مربوط: آستین مرکز بعدی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده خواهد بود؟ مقامات قطعنامه بلاک چین را تأیید می کنند

اعتقاد بر این است که استیبل کوین‌های دلاری دایره‌ای USDC 100٪ با پول نقد یا معادل‌های نقدی، از جمله سپرده‌های بانکی، اسناد خزانه‌داری یا اوراق تجاری پشتیبانی می‌شوند. ناشر استیبل کوین در ماه مارس اعلام کرد که موسسه مالی BNY Mellon مسئول مدیریت ذخیره USDC خواهد بود. در زمان انتشار بیش از ۵۲ میلیارد سکه در گردش است.

کارگروه تگزاس در مورد مسائل بلاک چین به طور رسمی در سپتامبر ۲۰۲۱ پس از تصویب لایحه مجلس نمایندگان ۱۵۷۶ تشکیل شد. طبق وب سایت این گروه، ماموریت آن “شامل توسعه چارچوبی برای گسترش صنعت بلاک چین تگزاس، تشویق سیاست ها و سرمایه گذاری دولتی است.”

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا