اخبار ارز دیجیتال

Uniswap در مذاکرات با پروتکل وام دهی به دنبال مالی کردن NFT ها است

در توییتی از رئیس محصولات NFT، گفته می شود که صرافی با چندین پروتکل وام دهی NFT برای ایجاد مالی سازی NFT ها در تماس است.

بر اساس یک پست رسانه اجتماعی توسط اسکات لوئیس، رئیس محصولات NFT در Uniswap، Uniswap صرافی ارزهای دیجیتال Uniswap در حال مذاکره با چندین پروتکل وام دهی توکن غیرقابل تعویض (NFT) بوده است.

لوئیس در توییتی بر علاقه شرکت به پرداختن به موضوع نقدینگی و «عدم تقارن اطلاعاتی» پیرامون NFT تاکید کرد.

در حالی که هدف Uniswap از این مذاکرات و همکاری بالقوه با پروتکل‌های وام، مالیه کردن NFTها است، جمعیت توییتر با پاسخی دو طرفه بازگشته است. برخی از کاربران این تصمیم را به عنوان گامی در تقویت آینده مالی غیرمتمرکز، که به سادگی به نام DeFi شناخته می شود، می دانستند.

سایر کاربران با اشاره به استفاده از سود انحلال، انگیزه Uniswap را برای علاقه مندی به کسب درآمد از NFT ها زیر سوال بردند.

در ماه های اخیر، Uniswap گام بزرگی در جهت گنجاندن فعالیت های NFT در ارائه خدمات خود برداشته است. Uniswap یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز جهان (DEX) است که تقریباً ۶ میلیارد دلار دارایی در استخر نقدینگی خود دارد.

در ماه ژوئن، این شرکت خرید Genie را اعلام کرد، یک پلتفرم تجمع بازار NFT، که به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌های دیجیتال را در اکثر پلتفرم‌ها پیدا کنند و معامله کنند.

مدت کوتاهی پس از آن، لوئیس توییت کرد که Uniswap قصد دارد NFT را معرفی کند که به طور کامل از Sudoswap پشتیبانی می کند. Sudosawp تعاملات ناشناس در مورد فروش NFTها و ایجاد استخرهای نقدینگی NFT را امکان پذیر می کند.

این اولین ورود این شرکت به فضای NFT نیست، زیرا اولین نسخه از استخر نقدینگی NFT، Unisocks را در سال ۲۰۱۹ راه اندازی کرد. با این حال، این آخرین فشار برای فعالیت NFT زمانی انجام می‌شود که این دارایی‌های دیجیتال در داخل و خارج از فضای DeFi کشش و کاربرد بیشتری پیدا می‌کنند.

صنایع از این دارایی های دیجیتالی توکن شده برای همه چیز از معاملات املاک و مد دیجیتال گرفته تا کسب درآمد از کلکسیون ها و حقوق موسیقی استفاده می کنند.

پلتفرم های مشابه مانند OpenSea، MagicEden و حتی eBay با سرعت تمام به سمت غرب وحشی NFT ها حرکت می کنند. گزارش صنعت سه ماهه دوم DappRadar حتی اشاره کرد که نبرد پلت فرم NFT ممکن است در آینده اتفاق بیفتد.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا