اخبار ارز دیجیتال

شورای پلیس بریتانیا گزارش می دهد که همه واحدها دارای افسرانی هستند که برای اجرای رمزارز آموزش دیده اند

اندی گولد از NPCC گفت که پلیس بریتانیا توانایی مقابله با سوء استفاده از کریپتو را دارد، اما با چالش هایی از جمله مشوق هایی برای مشارکت در بخش خصوصی مواجه است.

کارآگاه ارشد شورای کمیساریای پلیس ملی بریتانیا گفت که تمام نیروهای پلیس در این کشور افسرانی دارند که برای تحقیقات مربوط به اعمال و ضبط ارزهای دیجیتال آموزش دیده اند.

اندی گولد از NPCC در یک بحث پارلمانی در ۲۵ اکتبر در مورد لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی بریتانیا گفت که پلیس این کشور ظرفیت مقابله با جرایم اقتصادی از جمله رمزارز را دارد، اما این ظرفیت محدود است. او گزارش داد که مقامات ۱۰۰ میلیون پوند (حدود ۱۱۶ میلیون دلار در زمان انتشار) در چهار سال گذشته برای ایجاد یک “مشاور تاکتیکی رمزنگاری در سراسر پلیس” هزینه کرده اند.

ما اکنون در هر واحد و در هر واحد محلی جرایم سازمان یافته افسران پلیس آموزش دیده و مجهز داریم. [investigate and seize crypto tied to crimes]گفت گولد. ما ابزارهای تحقیقاتی را در سطح ملی برای پیشبرد تحقیقات خود تهیه کرده ایم و یک پلت فرم ذخیره ملی برای ذخیره آنچه کشف می کنیم داریم.»

این لایحه که توسط شاهزاده چارلز در ماه می اعلام شد و در ماه سپتامبر توسط نمایندگان بریتانیا به پارلمان ارائه شد، با هدف دور نگه داشتن “پول های کثیف” از کشور و هشدار به مقامات در مورد “بالقوه مرتبط با مشاغل” برای وادار کردن آنها به تسلیم برخی اطلاعات است. “پولشویی یا تامین مالی تروریسم” از جمله رمزنگاری؛ دولت بریتانیا پیشنهاد کرده است که این لایحه مربوط به تحریم افراد مرتبط با روسیه و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پس از حمله به اوکراین است.

گولد اضافه کرد که پلیس با چالش هایی مانند انگیزه برای مشارکت در بخش خصوصی و همگام شدن با صنعت علیرغم توانایی آنها در مقابله با سوء استفاده از رمزنگاری مواجه است.

ما در موقعیتی هستیم که در یک سال گذشته صدها میلیون پوند از دارایی‌های رمزنگاری شده را تصرف کنیم. افسران ما در یک مسابقه تسلیحاتی هستند زیرا خود دارایی‌ها متنوع‌تر و از نظر فناوری پیچیده‌تر می‌شوند.»

مربوط: لیزا کامرون، نماینده بریتانیا درباره بیت کوین و تبدیل شدن بریتانیا به هاب بین المللی ارزهای دیجیتال

با استعفای بوریس جانسون و لیز تراس و استعفای وزیر دارایی سابق ریشی سوناک در ۲۵ اکتبر، سه رهبر در کمتر از دو ماه پنجاه و هفتمین نخست وزیر این کشور شدند. رو به جلو. مجلس عوام لایحه خدمات مالی و بازارها را پیش برد و قصد بریتانیا برای تبدیل شدن به یک مرکز جهانی ارزهای دیجیتال را با رسیدگی به مقررات مربوط به دارایی های دیجیتال و استیبل کوین ها افزایش داد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا