🚨 اخبار ارز دیجیتال

نماینده پارلمان بریتانیا خواستار همکاری جهانی برای مقابله با سوء استفاده از هوش مصنوعی است

هدف این همکاری محافظت جمعی در برابر بازیگرانی است که به دنبال سوء استفاده از هوش مصنوعی برای اهداف خود هستند، خواه وابسته به دولت باشند یا نباشند.

گروهی از نمایندگان بانفوذ پارلمان پیشنهاد کرده‌اند که بریتانیا با متحدان دموکراتیک خود برای رسیدگی به سوء استفاده‌های احتمالی از هوش مصنوعی (AI)، که نقشی کلیدی در پیشرفت این فناوری نوظهور ایفا می‌کند، همکاری کند. این کشور بر هدف لندن برای تحقق اهداف خود تأکید می‌کند.

هیئت مشورتی دولت، کمیسیون علم، نوآوری و فناوری (SITC)، در گزارشی که در روز پنجشنبه ۳۱ اوت منتشر شد، توصیه کرد که بریتانیا باید با کشورهای مشابهی که ارزش‌های دموکراتیک مشترک دارند، شریک شود. هدف این همکاری محافظت جمعی در برابر بازیگرانی است که به دنبال سوء استفاده از هوش مصنوعی برای اهداف خود هستند، خواه وابسته به دولت باشند یا نباشند.

صدراعظم ریشی سوناک است دور هم جمع شدن در اوایل نوامبر، این اجلاس رهبران جهان و فناوری را در بلچلی پارک، مرکز تاریخی رمز شکن جنگ جهانی دوم گرد هم می آورد. هدف ایجاد دستورالعمل‌هایی برای هوش مصنوعی است تا بریتانیا بتواند نقش اساسی‌تری در مقررات و تبدیل شدن به قطب مرکزی صنعت هوش مصنوعی ایفا کند.

در این گزارش به توانایی هوش مصنوعی در انتشار دیپ فیک، پتانسیل فریب افکار عمومی و استفاده بالقوه آن توسط عوامل مخرب برای توسعه سلاح های بیولوژیکی و شیمیایی جدید اشاره شده است.

اخیراً، کمیسیون فرهنگ، رسانه و ورزش از دولت خواسته است تا از پیشنهادی که به توسعه دهندگان هوش مصنوعی اجازه می دهد دسترسی نامحدودی برای استفاده از موسیقی، ادبیات و هنر موجود برای آموزش سیستم های خود داشته باشند، صرف نظر کند. در گزارش جداگانه‌ای به تاریخ ۳۰ اوت، کمیسیون فرهنگ، رسانه و ورزش گفت که پیشنهاد اولیه دولت مبنی بر مستثنی کردن متن و داده‌کاوی توسط هوش مصنوعی از حمایت از کپی رایت، ارزش هنر و فرهنگ را تنزل می‌دهد و آن را صرفاً تبدیل به یک امر ساده می‌کند. به «منابع» واگذار شود. برای پیشرفت هوش مصنوعی

بحث‌هایی در داخل دولت درباره حضور چین در نشست نوامبر مطرح شده است. بلومبرگ به نقل از منابع آگاه گزارش داد که این گردهمایی شامل رهبران و مدیران صنعت G7 خواهد بود.

مربوط: تحقیقات مصرف کنندگان نشان می دهد که بی اعتمادی فزاینده به هوش مصنوعی و شرکت هایی که از آن استفاده می کنند

گزارش SITC توصیه می کند که دولت پیش نویس لایحه هوش مصنوعی را برای بررسی در مجلس بعدی که از ۷ نوامبر آغاز می شود، آماده کند. عدم انجام این کار می‌تواند بریتانیا را از دیگر تلاش‌های قانونی، به‌ویژه بحث‌های جاری، پشت سر بگذارد. قانون هوش مصنوعی در اتحادیه اروپا

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسانی بدهند تا همه ما را نکشدنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا