اخبار ارز دیجیتال

رئیس کمیته مجلس نمایندگان آمریکا و انجمن بلاک چین انتقادات علیه ژنسلر رئیس SEC را افزایش دادند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سه رئیس مجلس نمایندگان نامه‌هایی در مورد نگهداری سوابق و FOIA ارسال کرده‌اند و گروه‌های حامی صنعت پیشنهاد کرده‌اند که دریافت‌کنندگان اعلامیه ولز به دنبال کناره‌گیری از پرونده ولز باشند.

سه رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده نامه ای به گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کردند، از رئیس SEC رضایت بیشتری داشتند و نامه 1 نوامبر در رابطه با انطباق با الزامات ثبت سوابق SEC، من برای پاسخ خوب درخواست کردم.

رئیس کمیسیون قضایی جیم جردن، رئیس کمیسیون نظارت، جیمز کومر، و رئیس کمیسیون خدمات مالی، پاتریک مک‌هنری، گفتند که پاسخ‌هایی که از Gensler به تحقیقات دریافت کرده‌اند از طریق یک درخواست نامه مستقیم در دسترس قرار گرفته است. به طور خاص، نیاز به گواهی است که SEC با قوانین فدرال نگهداری سوابق و شفافیت مطابقت دارد، اینکه آقای گنسلر و زیردستانش از حساب های ایمیل شخصی برای انجام کارهای رسمی استفاده نمی کنند، این درخواست توضیح در مورد تعریف و استفاده از “کانال” شد. ارتباط’.

قانونگذاران همراه با نماینده تام ایمر، به گزارش وال استریت ژورنال در مورد انتقاد از حفظ سوابق ضعیف SEC و سایر آژانس ها پاسخ دادند. «مقامات دولتی به طور معمول درگیر همان نوع حقه‌بازی‌هایی می‌شوند که اخیراً یک گروه وال استریت جریمه شد.» [by the SEC]این گزارش نتیجه گرفت. به طور خاص، این مقاله به استفاده از چت توسط مقامات برای تجارت دولتی اشاره می‌کند و چت برای برآورده کردن درخواست‌های بعدی قانون آزادی اطلاعات (FOIA) جستجو نمی‌شود.

نامه جدید درخواست اصلی را تکرار می‌کند و می‌افزاید: “اگر قصد ندارید با یکی یا همه درخواست‌های شماره 1-5 بالا موافقت کنید، لطفاً مبنای واقعی و قانونی عدم انطباق خود را توضیح دهید.” این نامه به تاریخ 28 ژوئن، به تناقضاتی در برنامه جلسات عمومی در دسترس Gensler برای سال 2021 اشاره می کند و همچنین به ارزهای دیجیتال اشاره می کند.

مطالب مرتبط: کوین بیس به دنبال رد شکایت SEC است، ادعای سوء استفاده غیرمعمول از روند

روز بعد، انجمن Blockchain سندی را منتشر کرد که در آن استدلال می‌کرد که Gensler باید از تصمیم‌های اجرایی دارایی‌های دیجیتال کناره‌گیری کند و Gensler را هدف انتقاد قرار دهد، به‌ویژه در رابطه با ارزهای دیجیتال. این روزنامه مدعی شد:

«در حوزه دارایی‌های دیجیتال، SEC تا حد زیادی نقش خود را به عنوان یک نهاد قانون‌گذار کنار گذاشته است. “

این روزنامه اظهارات متعددی از رئیس SEC را نقل کرد و گفت که تمام دارایی های دیجیتالی به غیر از بیت کوین (BTC) اوراق بهادار ثبت نشده و تمام پلتفرم های معاملات دارایی های دیجیتال بورس های ثبت نشده هستند. او ادامه داد که این اظهارات نشان می دهد که جنسلر «همه چیز به جز بیت کوین» را پیش داوری می کرد.

روند مناسب نه تنها مستلزم آن است که تصمیم گیرندگان آژانس بدون پیش داوری عمل کنند، بلکه حتی از بروز تعصب نیز اجتناب کنند.

این مقاله خاطرنشان کرد که دریافت کنندگان اعلان ولز می توانند از طریق SEC یا دادگاه های فدرال درخواست بازپس گیری آقای جنسلر را داشته باشند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا