اخبار ارز دیجیتال

دو روند کلیدی که باید قبل از نصف شدن بیت کوین (BTC) تماشا کنید

فهرست

  • قیمت پس از نصف شدن افزایش می یابد
  • کاهش بازده

نصف شدن بیت کوین، یکی از مهمترین رویدادهای سال ۲۰۲۴، انتظار می رود تنها ۱۲ روز دیگر این اتفاق خواهد افتاد. به گفته شرکت تحلیل بلاک چین IntoTheBlock، دو روند اصلی وجود دارد که معامله گران و سرمایه گذاران باید قبل از این رویداد مورد انتظار به آن توجه کنند.

قیمت پس از نصف شدن افزایش می یابد

همانطور که IntoTheBlock اشاره می کند، قیمت بیت کوین پس از هر رویداد نصف شدن به طور پیوسته افزایش یافته است.

این مورد به این دلیل بود که نرخ سکه های جدیدی که توسط ماینرها به گردش در می آمد کاهش یافت.

هانتر هورسلی، مدیرعامل Bitwise متقاعد گفته شده است که بزرگترین ارز دیجیتال ممکن است در آستانه تجربه موثرترین کاهش پاداش بلوک تا به امروز باشد. این به این دلیل است که کاهش عرضه از نظر دلاری به طور قابل توجهی بیشتر از نصف شدن قبلی است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayکتی وود آرک انتظار دارد که قیمت بیت کوین یک صعود پس از نصف شدن را تجربه کند، درست مانند رالی های قبلی. در همین حال، مایک نووگراتز، مدیرعامل Galaxy Digital انتظار دارد که قیمت بیت کوین تا سطح ۱۰۰۰۰۰ دلار افزایش یابد. امسال.

کاهش بازده

بر اساس داده های تاریخی، نصف شدن یک کاتالیزور اصلی صعودی در نظر گرفته می شود. با این حال، همانطور که IntoTheBlock اشاره می کند، بیت کوین با هر نصف شدن بازدهی کاهش یافته است. بنابراین، منطقی است که انتظار داشته باشیم که رشد بیت کوین پس از نصف شدن، در صورت وقوع، بسیار کم باشد.

با این حال، راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین، پیش‌بینی چگونگی رفتار قیمت بزرگترین ارز دیجیتال پس از رویداد نصف شدن آینده را دشوارتر می‌کند. علاوه بر شوک عرضه، ارز دیجیتال پرچمدار به دلیل موفقیت محصولات ETF معرفی شده توسط بلک راک و سایر شرکت های بزرگ، با افزایش تقاضا نیز مواجه است. Sandy Kaul از فرانکلین تمپلتون معتقد است که چنین ساختار منحصر به فردی با سه رویداد نیمه هاوینگ قبلی متفاوت است. بنابراین بیت کوین می تواند نتیجه بگیرد که: “سرزمین ناشناخته.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا