اخبار ارز دیجیتال

با تهدید سولانا به تعلیق هزینه تبلیغات، توییتر حساب های NFT تعلیق شده را بازگرداند

هیچ توضیح رسمی در مورد چرایی تعلیق حساب در وهله اول وجود نداشت.

اوایل چهارشنبه، توییتر دسترسی به ۹ حساب مرتبط با ترویج توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در اکوسیستم Solana (SOL) را به حالت تعلیق درآورد. این حرکت درست قبل از راه‌اندازی مجموعه موردانتظار y00ts NFT انجام می‌شود که در ادامه محبوب‌ترین مجموعه NFT سولانا، DeGods، در این جمعه است. اندکی پس از تعلیق، رئیس ارتباطات بنیاد سولانا آستین فدراسیون گفت:

“هی توییتر، لطفا y00tlist@ را دوباره فعال کنید. تمام هزینه های تبلیغات بنیاد تا زمانی که دوباره فعال شود به حالت تعلیق درآمده است. توییتر باید آنها را بازگرداند یا دلیل روشنی برای تعلیق ارائه کند. من باید

حساب فوق مجدداً فعال شده است و از ساعت ۱۲:۰۰ عصر به وقت شرقی قابل دسترسی است. هیچ توضیح رسمی مبنی بر اینکه چرا این حساب در ابتدا به حالت تعلیق درآمد، و یا اینکه چرا اندکی پس از آن دوباره باز شد، وجود نداشت. یکی از کاربران، بنیانگذار DeGods @frankdegods، گفت: حرکت – جنبش برای بازگرداندن حسابی که قبلاً تعلیق شده بود با بیش از ۲۰۷۰۰ لایک در یک پست. فدراسیون همچنین اظهار داشت:

باید در جایی خط کشید. بسیاری از شرکت‌های بزرگ وب ۲.۰ می‌خواهند سازندگان وب ۳.۰ را جذب کنند و در عین حال کنترل خود را حفظ کنند که برای جامعه قابل توضیح نیست.»

DeGods شامل مجموعه ای از ۱۰۰۰۰ “خدای مجازی” با لباس های خلاقانه است. در حال حاضر کمترین قیمت برای مجموعه ۵۱۹ SOL است. این پروژه به دلیل بدنام “مالیات عوضی” معروف است. این مجموعه اخیراً از ۱ میلیون SOL در حجم معاملات فراتر رفته است. بنیانگذاران آن ادعا می کنند که همه کشورها به جز کره شمالی صاحبان کلکسیون DeGod را دارند.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا