اخبار ارز دیجیتال

TrueFi اولین اطلاعیه پیش فرض را در مورد وام 3.4 میلیون دلاری صادر می کند

TrueFi معتقد نیست که پیش‌فرض Blockwater Technologies بر استخر وام‌دهی استیبل کوین یا سبد بازار سرمایه آن تأثیر بگذارد.

در 10 اکتبر، پروتکل وام دهی ناامن TrueFi به دلیل عدم انجام پرداخت های برنامه ریزی شده مربوط به وام 3.4 میلیون دلاری Binance USD (BUSD) یک اخطار پیش فرض برای Blockwater Technologies صادر کرد. به گفته این شرکت، این پیش‌فرض بر وام‌دهنده‌های استیبل‌کوین USD Coin (USDC)، TrueUSD (TUSD) و Tether (USDT) و همچنین «پرتفوی بازارهای سرمایه TrueFi» تأثیری نخواهد داشت.

همانطور که در بیانیه ای ذکر شد، TrueFi هفته گذشته آموزش های خارج از دادگاه گسترده ای را با مدیران Blockwater برگزار کرد. پس از در نظر گرفتن “پیچیدگی های مربوط به یک ورشکستگی ناگهانی”، این شرکت به این نتیجه رسید که رسیدگی های اداری تحت نظارت دادگاه نتایج بهتری را برای سهامدارانش به همراه خواهد داشت.

این دو شرکت فعالانه در حال بحث در مورد به حداکثر رساندن مجموعه برای وام دهندگان و سهامداران هستند. بر اساس بیانیه:

“تا به امروز، Blockwater هشت پرداخت به مبلغ 645,405 دلار را برای بازپرداخت وام انجام داده است که 2,967,458 دلار در زمان پیش پرداخت باقی مانده است. هر اقدامی که مورد نیاز باشد منوط به رای و تایید دارندگان توکن است.”

Blockwater Technologies که در سال 2018 تأسیس شد، یک صندوق تامینی است که دفتر مرکزی آن در سئول، کره جنوبی قرار دارد. با توجه به پروفایل لینکدین این شرکت، مجموعه این شرکت شامل قرار گرفتن در معرض پروژه هایی مانند Fantom، Bifrost و Playdapp است. وب سایت Blockwater در زمان انتشار در دسترس نبود.

TrueFi ادعا می کند که بیش از 1.7 میلیارد دلار وام های بدون وثیقه ایجاد کرده است، تقریباً 1.5 میلیارد دلار را در 136 وام با موفقیت بازپرداخت کرده است و 34.34 میلیون دلار سود به وام دهندگان تعلق می گیرد. همانطور که توسط این شرکت بیان شده است:

با وجود شرایط بازار، تقاضای وام گیرندگان همچنان بالاست و از سرمایه موجود پیشی می‌گیرد. با رویکرد سنتی و سختگیرانه برای پذیره‌نویسی، کتاب وام TrueFi هم برای وام‌دهی ارز دیجیتال و هم در دنیای واقعی موقعیت خوبی دارد. سالم و فعال باقی بمانید.

در ماه ژوئن، TrueFi راه‌حل محبوب مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم، Optimism را راه‌اندازی کرد. این شرکت همچنین در ماه فوریه یک بازار وام جدید را اعلام کرد که به مدیران دارایی اجازه می دهد محصولات مالی غیرمتمرکز خود را ایجاد کنند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا