اخبار ارز دیجیتال

وام‌دهنده کریپتو مشکل دار، برنامه افزودنی حفاظت از بستانکار را دریافت کرد

این شرکت ادعا می کند که وارد “مرحله پیشرفته” مذاکرات با مدیران بالقوه بحران شده است.

پلتفرم مشکل‌دار وام‌دهی ارزهای دیجیتال Vault بار دیگر از دادگاه سنگاپور یک دوره حمایت از طلبکار دریافت کرد. این شرکت تا ۲۸ فوریه فرصت دارد تا یک برنامه چرخشی ارائه دهد.

همانطور که بلومبرگ در ۱۷ ژانویه گزارش داد، به Vauld بیش از یک ماه فرصت داده شده تا به مذاکرات با یکی از دو مدیر صندوق دارایی دیجیتال پایان دهد. ظاهراً دادگاه عالی سنگاپور به ادعای شرکت مبنی بر اینکه مذاکرات وارد «مرحله پیشرفته» شده است، بسنده کرده است.

در جولای ۲۰۲۲، این پلتفرم برداشت ۸۰۰۰۰۰ مشتری را متوقف کرد. این امر به دلیل شرایط نامناسب بازار و برداشت بی سابقه ۲۰۰ میلیون دلاری در کمتر از دو هفته انجام شد. در ماه آگوست، یک مهلت سه ماهه برای توسعه یک طرح بازسازی کسب و کار و ارائه نتایج بهتر به طلبکاران آن اعطا شده بود.

از همان ابتدای اولین توقف، مشخص شد که Nexo، یک وام دهنده ارز دیجیتال مستقر در سوئیس، به دنبال خرید Vault با تمام دارایی های خود است. اما پس از اینکه دفاتر خود Nexo در بلغارستان توسط دادستان مورد حمله قرار گرفت، Vauld این معامله را رد کرد.

مربوط: موسسان ۳AC و Coinflex برای جمع آوری ۲۵ میلیون دلار برای صرافی معاملاتی ادعاهای جدید همکاری می کنند.

این اولین بار نیست که مقامات سنگاپور آمادگی خود را برای کمک به شرکت های مشکل دار ارزهای دیجیتال برای حل مشکلات خود نشان می دهند. یکی دیگر از پلتفرم‌های اصلی مستقر در سنگاپور، Zipmex، نیز در ماه آگوست یک مهلت سه ماهه برای حل مشکلات نقدینگی اعطا شد.

با این حال، بانک مرکزی سنگاپور پیشنهاد داده است که ارائه دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال را از ارائه «هر خط اعتباری» که شامل ارزهای دیجیتال و ارزهای رمزنگاری شده به مصرف‌کنندگان می‌شود، ممنوع کند.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا