🚨 اخبار ارز دیجیتال

Tron (TRX) در Fresh Market Shift بهتر از Shiba Inu (SHIB) عمل می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Tron (TRX) از نظر ارزش بازار از Shiba Inu (SHIB) در یک تغییر قابل توجه در رتبه بندی بازار ارزهای دیجیتال پیشی گرفته است.

شیبا اینو با جامعه پر جنب و جوش خود که به نام “شیبارمی” شناخته می شود، حضور پررنگی در بازار دارد. اما در حالی که ارزش بازار ۹.۸۹۹ میلیارد دلاری آن قابل توجه است، اکنون آن را درست پشت ترون قرار می دهد.

ترون در حال حاضر یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار ۱۰.۴۲ میلیارد دلار است. در همین حال، Shiba Inu در حال حاضر با ارزش بازار ۹.۸۹۹ میلیارد دلار در رتبه دوازدهم قرار دارد.

مرتبط با

این تغییر در بازار در بحبوحه کاهش گسترده‌تر در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد که تا حدی ناشی از عدم قطعیت‌های سیاست پولی و نگرانی‌ها در مورد توانایی فدرال رزرو برای کاهش سریع نرخ‌های بهره از بالاترین سطح دو دهه اخیر است.

CoinMarketCap
رتبه بندی بازار کریپتو، با حسن نیت: CoinMarketCap

شیبا اینو تا ۹ درصد کاهش یافت و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۶۶۸ دلار معامله می شد. قیمت شیبا اینو به طور مشابه در هفته گذشته ۱۶.۱۳ درصد و در ۳۰ روز گذشته ۲۹ درصد کاهش یافته است. در مقابل، ترون در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۴۹ درصد کاهش یافته و به ۰.۱۱۹۴ دلار رسیده است و همچنان در هفته ۲ درصد افزایش دارد.

ترون، یک بلاک چین برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز، اخیراً شتاب بیشتری به دست آورده است. در آخرین نقطه عطف، کل حساب های TRON به ۲۳۹,۳۰۴,۷۳۶ رسید که از ۲۳۹ میلیون فراتر رفت. اکوسیستم TRON به سرعت تکامل یافته است و به تلاش برای تمرکززدایی وب ادامه می دهد.

مرتبط با

اکوسیستم شیبا اینو نیز در حال رشد است و پروژه هایی مانند شیباریوم مورد توجه قرار گرفته است.

Shibarium، راه حل مقیاس بندی لایه ۲ Shiba Inu، اخیراً شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت بوده است که با افزایش چشمگیر کارمزد تراکنش ها و افزایش عظیم تراکنش های جدید نشان می دهد.

طبق آمار Shibarium Scan کاوشگر بلاک چین، کارمزد تراکنش های Shibarium 388 درصد افزایش یافته است، از ۱۶.۲۲ BONE در ۱۷ ژوئن به ۷۸.۱۸ BONE در ۲۳ ژوئن. این افزایش کارمزد تراکنش به معنای تقاضای تراکنش های شبکه بیشتر است که به نوبه خود به معنای فعالیت و مشارکت بیشتر کاربر در برنامه ها و خدمات مرتبط با Shiba Inu است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا