اخبار ارز دیجیتال

بایگانی علامت تجاری Crypto، NFT و Metaverse در سال ۲۰۲۲ افزایش می یابد: گزارش

طبق داده‌های ماه مارس، ایالات متحده با ۱۰۷۸ NFT، ۶۰۴ ارز رمزنگاری‌شده و ۷۵۹ متاورس، بیشترین ثبت علامت تجاری را در سال ۲۰۲۲ خواهد داشت.

از ژانویه، تعداد علائم تجاری ایالات متحده که مربوط به ارزهای دیجیتال، توکن‌های غیرقابل تعویض، Web3 و Metaverse ثبت شده‌اند، در سال ۲۰۲۱ از آنها پیشی خواهد گرفت.

بر اساس داده های گردآوری شده توسط وکیل IP مایک کندودیس در روز سه شنبه، افراد و مشاغل: ارسال شده تا ۳۱ آگوست بیش از ۳۶۰۰ درخواست علامت تجاری برای ارزهای رمزنگاری شده و خدمات مرتبط با رمزنگاری در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ثبت شده است، در مقایسه با ۳۵۱۶ در سال ۲۰۲۱. حتی بیشتر، بیش از ۵۸۰۰ در سال ۲۰۲۲ در مقایسه با ۲۰۸۷ در سال ۲۰۲۱، با تعداد برنامه های کاربردی علامت تجاری مربوط به Metaverse یا Web3 بیش از دو برابر شده و تا اوت ۲۰۲۲ به ۱۸۶۶ مورد در سال ۲۰۲۱ رسیده است. این تعداد ۴۱۵۰ بود.

طبق گزارش‌ها، داده‌های مارس بیشترین تعداد برنامه‌ها را در سال ۲۰۲۲ برای هر سه نوع برنامه نشان می‌دهد، با ۱۰۷۸ مورد برای NFT، ۶۰۴ برای ارزهای دیجیتال و ۷۵۹ برای متاورس، در حالی که جولای و آگوست به طور کلی کمترین تعداد برنامه‌ها را داشتند. مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا در ماه مارس اعلام کرد که این شرکت در حال آماده شدن برای عرضه NFT در اینستاگرام است.

مربوط: دفتر علائم تجاری و حق چاپ ایالات متحده تأثیر NFT بر IP را بررسی می کند

کوین تلگراف در ۱ سپتامبر گزارش داد که برند لوکس هرمس یک درخواست علامت تجاری در ایالات متحده برای استفاده از نام خود در متاورس، NFT و ارزهای دیجیتال ثبت کرده است. تعداد زیادی NFT با نام Birkin. علاوه بر این، بازیگران اصلی چه در داخل و چه خارج از صنعت ارزهای دیجیتال، از جمله متا، فرمول یک، مسترکارت، مک‌دونالدز، گیتورید و نیروی فضایی ایالات متحده، همگی درخواست‌هایی را به USPTO در سال ۲۰۲۲ ارسال کرده‌اند که پیشنهاد مشارکت در ارزهای رمزپایه، ارزهای دیجیتال و بلاک چین را ارائه کرده‌اند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا