اخبار ارز دیجیتال

Touch and Smell Come to the Metaverse، خبرنامه Nifty، ۴-۱۰ ژانویه

یک شرکت امنیت سایبری در مورد یک بازی جعلی Pokemon NFT که بدافزار را منتشر می کند و گیمرها را هدف قرار می دهد به کاربران هشدار داد.

در خبرنامه این هفته درباره نحوه ادغام لمس و بو توسط متاورس بخوانید. ببینید پروژه Moonbirds چگونه نماد غیرقابل تعویض (NFT) برای تبدیل شدن به یک برند جهانی برنامه ریزی می کند و چگونه Magic Eden بازار NFT به کاربران آسیب دیده از سوء استفاده های اخیر بازپرداخت می کند. در اخبار دیگر، به گفته مدیران صنعت NFT، نحوه حل مشکل میزبانی تصویر NFT را دریابید. همچنین، به یاد داشته باشید که Nifty News این هفته به گیمرها در مورد بازی های تقلبی Pokemon NFT که بدافزار را منتشر می کند، هشدار داد.

چیز بزرگ بعدی در متاورس در CES 2023 لمس و بو است.

یکی از محرک های متاورس برای تولید ۵ تریلیون دلار ارزش در سال ۲۰۳۰، توسعه تجربیات انسانی بیشتر است. با اضافه شدن بو و لمس به تجربه واقعیت مجازی (VR) در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) 2023، متاورس می تواند تجربه مثبت تری را به کاربران ارائه دهد.

این شرکت متمرکز بر Metaverse یک هدست واقعیت مجازی با کارتریج های حاوی هشت رایحه مختلف را به نمایش گذاشت. رایحه ها را می توان برای ایجاد رایحه های مختلف ترکیب کرد. هدست واقعیت مجازی اواخر امسال عرضه خواهد شد.

به خواندن ادامه دهید…

پروژه Bluechip NFT Moonbirds Signs with Hollywood Talent Agent UTA

پروف، شرکتی که پروژه Moonbirds NFT را ساخته است، یک قرارداد نمایندگی با آژانس استعدادهای متحد (UTA)، یک آژانس استعدادیابی هالیوود که نماینده هنرمندان و دیگر متخصصان است، امضا کرده است.

به گفته کوین رز، بنیانگذار Proof، هدف از این حرکت این است که برند Moonbirds نه تنها به یک نام بزرگ در وب ۳، بلکه در مقیاس جهانی تبدیل شود. آقای رز تاکید کرد که UTA نیروی انسانی و ارتباطات زیادی در زمینه های مختلف دارد و می تواند Moonbirds را به یک برند جهانی تبدیل کند.

به خواندن ادامه دهید…

Magic Eden پس از فروش NFT های جعلی توسط اکسپلویت به کاربران بازپرداخت می کند

یک سوءاستفاده اخیر در بازار NFT Magic Eden باعث شد که این پلتفرم وعده بازپرداخت کاربرانی را که NFT های جعلی را در وب سایت خود فروخته اند، بازپرداخت کند. به گفته این شرکت، یک اشکال در نمایه‌ساز فعالیت می‌تواند به NFT‌های جعلی اجازه دهد تا اعتبارسنجی را دور بزنند و در مجموعه اصلی فهرست شوند.

پادکست NFT STEEZ Cointelegraph را بررسی کنید

این پلتفرم تاکید کرد که با غیرفعال کردن نقاط ورودی برای NFT های سرکش، مشکل نمایش NFT های تایید نشده به عنوان تایید شده را حل کرده است. بازار NFT همچنین قول داده است که به افرادی که تحت تأثیر این اکسپلویت قرار گرفته اند بازپرداخت کند.

به خواندن ادامه دهید…

صنعت به دنبال راه حلی برای فاجعه میزبانی تصویر NFT است

با توجه به رویداد اخیر میزبانی تصویر در فضای Web3، Cointelegraph با چندین متخصص صنعتی که در فضای NFT کار می کردند تماس گرفت تا بینشی در مورد راه حل های بالقوه برای این مشکل ارائه دهد.

از استفاده از بلاک چین های قابل اعتماد گرفته تا کاوش در فناوری های ذخیره سازی موجود در Web3، مدیران در فضای NFT نظرات خود را در مورد اینکه چگونه پروژه های NFT می توانند از مشکلات میزبانی تصویر NFT جلوگیری کنند، به Cointelegraph ارائه کردند.

به خواندن ادامه دهید…

Nifty News: بازی Pokémon Fake NFT بدافزار را منتشر می کند، خواننده Jai Ho متاورس را راه اندازی می کند و موارد دیگر

هکرها از یک بازی فریبنده NFT مشابه Pokemon برای انتشار بدافزارهایی که گیمرها را هدف قرار می دهند، استفاده کردند. این سایت یک بازار NFT و راهی برای به اشتراک گذاشتن NFT ها ارائه می دهد. با این حال، به گفته کارشناسان امنیت سایبری، این سایت یک سایت فیشینگ است. در همین حال، داده‌های Cryptoslam جمع‌آوری بازار، افزایش ۲۶ درصدی فروش NFT را در هفت روز اول سال نشان می‌دهد که نشان‌دهنده برخی حرکت‌های مثبت در اوایل سال است.

به خواندن ادامه دهید…

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش‌ها و بینش‌های مربوط به این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا