🚨 اخبار ارز دیجیتال

بهترین سرمایه گذار: بیت کوین با یک لحظه “کار یا بمیر” روبرو می شود

به گفته تاجر معروف Josh Olszewicz، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، در حال حاضر رو در رو لحظه “کن یا بمیر”.

تجزیه و تحلیل Olszewicz بر اساس شاخص Ichimoku Cloud است. تا زمانی که قیمت بیت کوین در یک روند صعودی باقی بماند، ابر سبز رنگ می شود. در همان زمان، یک ابر قرمز نشان دهنده روند نزولی است.

نمودار نشان می دهد که ارز دیجیتال پرچمدار در حال حاضر به انتهای ابر نزدیک می شود. برای احیای حرکت صعودی، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال باید از پشتیبانی ابری بازگردد. برعکس، اگر بزرگ‌ترین ارز رمزنگاری‌شده به زیر پشتیبانی کلیدی برسد، ممکن است اصلاحات چشمگیرتری رخ دهد.

مرتبط با

با این حال، شایان ذکر است که سرمایه‌گذاران اغلب به شاخص‌های مختلفی از جمله شاخص قدرت نسبی (RSI) برای تشخیص معکوس شدن روند تکیه می‌کنند.

در زمان مطبوعات، بیت کوین پس از افت ۳.۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، در صرافی Bitstamp با قیمت ۶۴۴۵۰ دلار معامله می شود.

مرتبط با

به گفته کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، دارندگان نهنگ بلندمدت هفته گذشته حدود ۱.۲ میلیارد دلار از طریق دلالان فروختند. همراه با ۴۶۰ میلیون دلار خروجی ETF، این مبلغ به ۱.۶ میلیارد دلار نقدینگی سمت فروش می رسد. او هشدار داد که کارگزاران ممکن است شروع به واریز بیت کوین در صرافی ها کنند که می تواند فشار بیشتری را بر بازار وارد کند.

دلیل عملکرد ضعیف بیت کوین

IntoTheBlock دارای: ثبت شده است تعداد کاربران جدید بیت کوین به پایین ترین سطح خود در سال های اخیر رسیده است. این شرکت پیشنهاد کرد که بیت کوین ممکن است به یک محصول «فقط نهنگ» تبدیل شده باشد. Jurrien Timmer، مدیر کلان جهانی Fidelity Investments نیز اخیرا به کندی رشد شبکه بیت کوین اشاره کرده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا