🚨 اخبار ارز دیجیتال

بهترین نام‌های معامله‌گر بایننس هنگام شروع تاثیر بیت‌کوین ETF

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

وقتی مردم در مورد ETF های بیت کوین و چگونگی تغییر بازار بیت کوین صحبت می کنند، اغلب فکر می کنند که سریعتر از آنچه مردم فکر می کنند اتفاق می افتد. اما بهترین سرمایه گذاران فکر می کنند: ناهمسان. آنها معتقدند سالها طول می کشد تا اثر ETF به طور کامل ظاهر شود.

ETF ها روشی جدید برای سرمایه گذاران عادی است تا بدون خرید مستقیم ارز دیجیتال، پول خود را در بیت کوین بگذارند. تاکنون هر پولی که به لطف ETF ها وارد بیت کوین می شود، فقط یک کمک اضافی است. سرمایه گذاران فکر می کنند در آینده مشخص خواهد شد که ETF ها پول بسیار بیشتری را وارد بیت کوین خواهند کرد.

BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

این ایده منطقی است زیرا همه چیز در دنیای مالی سنتی به کندی پیش می رود. با این حال، تضمین نمی شود. ETF ها می توانند به ثبات بیشتر قیمت بیت کوین کمک کنند، اگر قوانین پیرامون آنها روشن باشد و دنیای ارزهای دیجیتال به بهبود ادامه دهد.

حالا بیایید به نمودار بیت کوین نگاه کنیم. قیمت بیت کوین حدود ۶۶۰۰۰ دلار است. خطوطی در نمودار وجود دارد که نشان می دهد قیمت در کجا ممکن است پشتیبانی پیدا کند. اینها حدود ۶۳۷۰۰ دلار و ۵۶۴۳۵ دلار هستند که در ۵۰ EMA و ۱۰۰ EMA منعکس شده است. اگر قیمت به این سطوح کاهش یابد، ممکن است دوباره از آنجا شروع به افزایش کند. اگر کمتر از این خطوط باشد، ممکن است قیمت بیشتر کاهش یابد.

اگر جریان های ورودی ETF همچنان در دسترس باشد، قیمت بیت کوین می تواند در آینده قابل پیش بینی و در دراز مدت بیشتر افزایش یابد. قیمت بزرگ بعدی که سعی خواهد کرد از آن فراتر رود ۶۹۰۰۰ دلار است.

جذابیت صندوق های سنتی یک روند مثبت برای طلای دیجیتال است. اما ETF ها هنوز در حال تکامل هستند و تاثیر واقعی آنها بر بازار است. آینده بیت کوین با جذب سرمایه های نهادی روشن به نظر می رسد، اما برای دیدن این تاثیر در بازار به زمان بیشتری نیاز داریم.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا