اخبار ارز دیجیتال

۱۰ ارز دیجیتال مرتبط با هوش مصنوعی که باید در ۲۰۲۴ زیر نظر بگیرید!

بازار ارزهای دیجیتال با موفقیت دوباره شتاب گرفت و یک سال معاملات موفق را به ثبت رساند. فضای کریپتو در بالاترین سطح ۱۶ ماهه معامله می شود که نشان دهنده قیمت صعودی ارزهای دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی (artificial intelligence) است.

به طور مثبت، صنعت هوش مصنوعی (AI) در سال جاری روند صعودی قوی را نشان داده است، زیرا بسیاری از توکن‌های این دسته سود بیش از ۱۰۰% را ثبت کرده‌اند که نشان دهنده علاقه فزاینده سرمایه‌گذاران به آن است.

علاوه بر این، این صنعت شروع به جلب توجه زیادی کرده است زیرا همه چیز آماده است تا چهارمین هاوینگ بیت کوین را تجربه کند. با نصف شدن آینده، فضای کریپتو قرار است شاهد اقدامات قیمتی عمده باشد زیرا جریان سرمایه گذاران نهادی به طور مداوم افزایش می یابد.

توکن های هوش مصنوعی چیست؟

این توکن ها تزریقی از فناوری بلاک چین و هوش مصنوعی هستند که ساختارهای پیچیده تری را حل کرده و آنها را کاربر پسندتر می کند. توکن‌های هوش مصنوعی بر بهبود تجربه کاربر، مقیاس‌پذیری، امنیت و دسترسی برای کاربران متمرکز هستند.

پروژه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی امسال با معرفی روش‌های تراکنش و ذخیره‌سازی پایدار، مطمئن، قابل اعتماد و کارآمد توجه زیادی را از بازار به خود جلب کرده‌اند. علاوه بر این، این دسته در صنعت کریپتو هنوز در مرحله جوانه زدن است و پتانسیل احتمالات و تکامل بی پایان در آینده را برجسته می کند.

عملکرد توکن های هوش مصنوعی ۲۰۲۳

صنعت هوش مصنوعی یک زمینه به سرعت در حال توسعه است که مزایای متعددی را به کاربران خود ارائه می دهد. علاوه بر این، سال ۲۰۲۳ برای رده هوش مصنوعی موفقیت آمیز بوده است زیرا توجه بازار را به خود جلب کرده است.

توکن‌های هوش مصنوعی در سه ماهه اول با چند برابر کردن ارزش خود از صنعت کریپتو بهتر عمل کردند. با این حال، در اواسط سال با شکست مواجه شد، زیرا توکن‌های برتر روند کوتاهی به سمت چپ نشان دادند. گاوها با افزایش شتاب بازار دوباره قدرت را به دست آوردند و عملکرد قابل توجهی را در سه ماهه چهارم به نمایش گذاشتند که آن را به یک سال موفق برای کل دسته تبدیل کرد.

بهترین ارزهای هوش مصنوعی برای خرید در سال ۲۰۲۴

علیرغم اینکه توکن های هوش مصنوعی (AI) شاهد نوسان قیمت قابل توجهی در سال جاری بودند، بسیاری از سرمایه گذاران به آنها علاقه نشان داده اند. علاوه بر این، توکن‌های Injective و Render با موفقیت توانسته‌اند جایگاهی را در فهرست برترین برنده‌های امسال کسب کنند و هر کدام بازدهی بیش از ۱۰ برابر از سال به تاریخ را ثبت کرده‌اند.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که این دسته در رالی آتی مورد توجه جدی قرار گیرد زیرا جهان به سرعت خود را با استفاده از هوش مصنوعی وفق می‌دهد. در اینجا لیستی از بهترین توکن های هوش مصنوعی برای رالی گاو آینده آمده است.

کامپیوتر اینترنتی (ICP)

ICP یک شبکه بلاک چین منحصر به فرد است که هدف آن افزایش سرعت، ثبات و کارایی برای محاسبات و ذخیره سازی داده ها است. هدف اصلی آن حل و فصل مسائل مربوط به سیستم شبکه سنتی ما، سوء استفاده از اطلاعات شخصی و امنیت است.

نمودار ارز ICP

این توکن در ۱۰ می ۲۰۲۱ با برچسب قیمت ۷۰۰.۶۵ دلار در بازار ظاهر شد. از آن زمان، قیمت نوسان قیمت قابل توجهی را در نمودار خود نشان داده است. با حداکثر عرضه ۵۱۱.۷۷ میلیون توکن و ارزش بازار ۴.۲۹ میلیارد دلار، قیمت ICP با موفقیت رتبه اول را در این رده کسب کرده است.

علیرغم معامله توکن با تخفیف ۹۸.۱۵ درصدی از ATH آن، این پروژه دارای اصول بنیادی قوی است و سودهای بیش از ۱۴۰ درصد YTD را ثبت کرده است. علاوه بر این، انتظار می‌رود که این توکن در طول دوره صعودی آینده کشش زیادی پیدا کند و پیش‌بینی می‌شود که سطح مقاومت اصلی خود یعنی ۳۷ دلار را آزمایش کند و آن را به ۴ برابر بالقوه تبدیل کند.

تزریقی (INJ)

Injective به طور خاص بر روی ایجاد برنامه های کاربردی قوی برای سیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) کار می کند. توکن‌های INJ به‌طور گسترده‌ای برای مکانیسم‌های ذینفع، حاکمیت و دیلاتاری در اکوسیستم Injective (INJ) استفاده می‌شوند.

نمودار توکن Injective

قیمت Injective که با قیمت معاملاتی ۰.۴۰ دلار در اکتبر ۲۰۲۰ راه اندازی شد، امسال توجه زیادی را از بازار به خود جلب کرد و بیش از ۳۱۰۰ درصد سود سال به روز را ثبت کرد. این توکن اخیراً یک ATH جدید ۴۴.۶۱ دلاری را به ثبت رسانده بود که نشان‌دهنده احساسات صعودی قوی برای توکن در بازار ارزهای دیجیتال است.

ارز دیجیتال Injective تنها ۱۰۰ میلیون عرضه دارد و ارزش بازار آن بیش از ۳.۴ میلیارد دلار است. با توجه به احساسات فعلی بازار، انتظار می‌رود که قیمت در سال آینده برای آزمایش ۱۰۰ دلار خود حرکت کند و آن را به یک انتخاب بالقوه برای یک سبد در سال آینده تبدیل کند.

نمودار (GRT)

بلاک چین Graph یک پروتکل نمایه سازی است که از برخی از محبوب ترین برنامه های اتریوم پشتیبانی می کند. کوین GRT به عنوان انگیزه ای برای شرکت کنندگان در شبکه استفاده می شود. این بر روی فرآیند رأی گیری حاکمیتی کار می کند و به طور گسترده برای شرط بندی، پرداخت ها و انجام درخواست های زیرگراف استفاده می شود.

بلاک چین Graph

گراف (GRT) در سال ۲۰۲۳ قیمت های عظیمی را ثبت کرده است، زیرا این پروژه بیش از ۲۵۰ درصد به مجموعه خود اضافه کرده است. در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و فوراً شتاب گرفت. در نیمه اول سال ۲۰۲۱ ATH 2.84 دلار ثبت کرد.

با عرضه کل ۱۰.۷۹۲ میلیارد توکن، قیمت GRT آماده است تا شاهد نوسانات قابل توجه قیمت در سال آینده باشد. علاوه بر این، انتظار می‌رود که این توکن سطح مقاومت کلیدی ۰.۵۰ دلاری خود را آزمایش کند و آن را به یک سرمایه‌گذاری با بازده بالا برای چرخه صعودی آینده تبدیل کند.

ارز هوش مصنوعی رندر (RNDR)

توکن رندر یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم توسعه یافته است. کاربرد اصلی آن دسترسی به کاربران خود به خدمات مبتنی بر رندر است. علاوه بر این، خدمات بر اساس کیفیت و سرعت صاحبان GPU در سطوح مختلف دسته بندی می شوند.

چارت قیمت ارز هوش مصنوعی رندر (RNDR)

توکن Render اولین نمایش عمومی خود را در ۲۷ آوریل ۲۰۲۰ انجام داد. قیمت RNDR دارای عرضه کل ۵۳۶.۸۷ میلیون توکن و ارزش بازار کمی بیش از ۱.۷ میلیارد دلار است. این پروژه شاهد جهش ۱۰ برابری در ارزش خود بوده است که آن را به یکی از برترین برندگان صنعت کریپتو در سال ۲۰۲۳ تبدیل کرده است.

این توکن در حال حاضر تحت تاثیر صعودی قوی معامله می شود و در آستانه پایان مثبت سال است. انتظار می‌رود که قیمت RNDR در سال آینده کشش زیادی پیدا کند و پیش‌بینی می‌شود که قیمت ۱۰ دلاری خود را آزمایش کند، و آن را به یک پروژه ۲ برابری قوی برای یک نمونه کار تبدیل کند.

شبکه تتا (THETA)

شبکه THETA بر روی مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) ارتقا یافته کار می کند که به عنوان تحمل خطای بیزانسی چند سطحی (BFT) شناخته می شود که از یک زیرمجموعه برای تسریع تایید استفاده می کند. در مقایسه با شبکه سنتی Proof-of-Work (PoW) سریعتر و کارآمدتر است.

قیمت THETA

شبکه Oasis (ROSE)

پروتکل Oasis یک بلاک چین لایه ۱ است و هدف آن ارائه سرعت تراکنش سریع و ایجاد قراردادهای هوشمند خصوصی است. توکن بومی آن، ROSE، برای هزینه های سهام، تفویض اختیار و تراکنش در اکوسیستم Oasis استفاده می شود.

شبکه Oasis (ROSE)

شبکه Oasis اولین حضور خود را در صنعت کریپتو در سال ۲۰۱۹ انجام داد. ROSE دارای حداکثر عرضه ۱۰ میلیارد توکن و ارزش بازار ۹۲۱.۵۲ میلیون دلار است. پس از راه اندازی آن شتاب ثابتی به دست آورد و ATH 0.5964 دلار در سال ۲۰۲۱ ثبت کرد.

قیمت ROSE در سال ۲۰۲۳ با افزودن بیش از ۳۰۰ درصد به پرتفوی خود دوباره شتاب گرفت. علاوه بر این، انتظار می‌رود که قیمت در سال آینده سطح مقاومت اصلی بعدی خود را ۰.۲۵۰ دلار آزمایش کند و آن را به یک انتخاب بالقوه تبدیل کند.

Fetch.ai (FET)

این یک پروژه منحصر به فرد است که از هوش مصنوعی برای بهبود فرآیند حل در اکوسیستم استفاده می کند. این سیستم بر پایه اتریوم ساخته شده است و اولین سیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که به کاربران Uniswap کمک می کند تا معاملات خود را با مراجعه به احساسات تاریخی انجام دهند.

نمودار قیمتی Fetch.ai (FET)

Fetch.ai برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در لانچ پد بایننس (Binance) منتشر شد، جایی که ۲۹ میلیون دلار برای راه اندازی شبکه اصلی خود جمع آوری کرد. علاوه بر این، این پروژه در سال ۲۰۲۰ به طور عمومی راه اندازی شد. قیمت FET فوراً توجه بازار را به خود جلب کرد و در مدت کوتاهی ATH 1.19 دلار را ثبت کرد.

این پروژه در سال جاری توجه بازار قابل توجهی را به خود جلب کرده است و بازدهی ۶ برابری را به ثبت رسانده است که آن را به یکی از برترین برنده های سال در سال ۲۰۲۳ تبدیل کرده است. علاوه بر این، پیش بینی می شود قیمت FET یک ATH جدید را در چرخه آینده با قیمت هدف ۱.۵۰ دلار ثبت کند.

شبکه آکاش (AKT)

این یک پروتکل لایه ۱ (L1) است که بر روی مکانیسم Cosmos ساخته شده است و از مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) برای ایمن کردن شبکه خود استفاده می کند که با اعتبار سنجی غیرمتمرکز پر شده است. کاربرد اصلی آن ایمن سازی، ایجاد انگیزه و حکومت است.

قیمت ارز دیجیتال هوش مصنوعی AKT

شبکه Akash دارای حداکثر عرضه ۳۸۸.۵۳ میلیون توکن با ارزش بازار ۵۳۰ میلیون دلار است. پروژه AKT که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد، نقشی حیاتی در اکوسیستم DeFi ایفا می کند و آن را به یک پروژه بالقوه برای زمان آینده تبدیل می کند.

علاوه بر این، قیمت AKT با موفقیت ۱۲ برابر در سال ۲۰۲۳ بازدهی را به ثبت رسانده است که نشان‌دهنده احساسات صعودی قوی برای این توکن در فضای کریپتو است. علاوه بر این، قیمت در مسیری برای آزمایش سطح مقاومت اصلی خود یعنی ۶ دلار است که آن را به یک انتخاب داغ برای چرخه گاوی آینده تبدیل می کند.

SingularityNET (AGIX)

این پروژه مبتنی بر ERC-20 است و بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و به آن امکان می دهد وجوه را از طریق dApp های مختلف ساخته شده در این شبکه منتقل کند. توکن بومی SingularityNET، AGIX، به عنوان یک حالت پرداخت در شبکه استفاده می‌شود و به کاربرانش امکان می‌دهد برای خدمات هوش مصنوعی اکوسیستم پرداخت کنند.

رمزارز هوش مصنوعی SingularityNET (AGIX)

یکی دیگر از توکن های موفق از دسته هوش مصنوعی پروژه AGIX است که سرمایه گذاران خود را شش برابر ثروتمندتر کرده است زیرا امسال بیش از ۶۳۰ درصد رشد کرده است. علاوه بر این، این پروژه دارای حداکثر عرضه ۲ میلیارد توکن و ارزش بازار ۴۲۱.۶۵ میلیون دلار است که آن را به یک پروژه اساسی قوی تبدیل می کند.

این توکن با موفقیت از هدف سالانه ۰.۳۰۰ دلاری خود عبور کرد و پیش بینی می شود که سطح مقاومت اصلی بعدی خود ۰.۶۰۰ دلار را در سال آینده آزمایش کند. علاوه بر این، انتظار می‌رود این توکن ATH 1.86 دلاری خود را در سال آینده آزمایش کند و سرمایه‌گذاری بلندمدت قوی برای سرمایه‌گذاران را برجسته کند.

پروتکل اقیانوس (OCEAN)

این شبکه منحصر به فرد است زیرا ارائه دهندگان داده و مصرف کنندگان را در یک بازار مبتنی بر بلاک چین به هم متصل می کند. کاربران می توانند با سرمایه گذاری در این دارایی در حاکمیت یا سهامداری آن مشارکت کنند. کاربرد اصلی OCEAN تبادل یا تحویل توکن های داده از طریق یک مکان امن و مطمئن است.

قیمت ارز رمزنگاری شده OCEAN

پروتکل Ocean دارای حداکثر عرضه ۱.۴۱ میلیارد توکن و ارزش بازار ۳۱۰ میلیون دلار است. توکن OCEAN در طول سال ۲۰۲۳ مورد توجه گسترده سرمایه گذاران قرار گرفت و سود بیش از ۲۳۵ درصد را در پرتفوی خود ثبت کرد.

علیرغم معامله توکن با تخفیف بیش از ۷۰ درصد، نقش مهمی در صنعت بازی می کند و آن را به یک پروژه حیاتی در اکوسیستم تبدیل می کند. علاوه بر این، پیش‌بینی می‌شود که این توکن سطح بالای ۱.۵ دلاری خود را در زمان آینده آزمایش کند، و آن را به یک توکن بالقوه ۳ برابری برای دوره صعودی تبدیل کند.

مدیریت ریسک توکن های AI

توکن های هوش مصنوعی هنوز در مرحله جوانه زدن هستند و بسیار نوسان هستند زیرا بسیاری از عوامل خارجی مسئول قیمت آنها هستند. علاوه بر این، توکن‌های هوش مصنوعی در حال حاضر به دلیل ماهیت فرارشان، پاداش‌های پرخطری در نظر گرفته می‌شوند. انجام تحقیقات خود (DYOR) قبل از سرمایه گذاری در هر توکن و درک ریسک آنها بهترین پیشنهاد است.

بازار مملو از عوامل دستکاری قیمت و طرح‌های پمپ و تخلیه است که منجر به نقدینگی بسیاری از سرمایه‌گذاران و متحمل شدن ضررهای عمده شد. اطمینان حاصل کنید که برای به حداقل رساندن ضررهای عمده از طرف دارایی ها، یک توقف ضرر نگه دارید.

صنعت کریپتو در آستانه تجربه روند صعودی است و پیش‌بینی می‌شود که بازار در این مدت یک ATH جدید را ثبت کند. علاوه بر این، دسته هوش مصنوعی روند صعودی قابل توجهی را نشان داده است که نشان دهنده علاقه فزاینده سرمایه گذاران به آن است.

پیش‌بینی می‌شود که گروه هوش مصنوعی (AI) در زمان آینده به اوج جدیدی برسد زیرا جهان به سرعت هوش مصنوعی را در زندگی روزمره خود ادغام می‌کند. علاوه بر این، این دسته به دلیل روش کار منحصر به فرد و ویژگی های پیشرفته تر برای ارائه، نقش مهمی در زمان آینده ایفا خواهد کرد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

منبع
coinpedia

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا