اخبار ارز دیجیتال

HODL یا بچه دار شدن؟ IVF Bitcoin Babies با سود بیت کوین پرداخت می کنند

بیت کوینر در لندن معنای جدیدی به عبارت «ثروت نسلی» می دهد. نودل برای پرداخت هزینه درمان IVF برای دو نوزاد، بیت کوین فروخت.

آیا می خواهید بیت کوین خود را تا انتها نگه دارید یا کمی بفروشید و تشکیل خانواده دهید؟

مرد انگلیسی نودل (نام مستعار) که اولین بار در حدود سال 2012 نام بیت کوین را شنید، با خرید آن برای پرداخت هزینه درمان لقاح آزمایشگاهی همسرش (IVF) سود برد. او به کوین تلگراف گفت که از تصمیم خود برای تشکیل خانواده با استفاده از سودهای فیات حاصل از خرید، نگهداری و فروش بیت کوین «پشیمان نیست».

نودل برای اولین بار در پایان سال 2012 از وجود بیت کوین مطلع شد. در آن زمان، 1 بیت کوین حدود 13 دلار ارزش داشت.

من در باشگاه بودم و با این مردی که دوست خوبی با او هستم چت می‌کردم. این در وب تاریک بود.

بازاری که اکنون از بین رفته است، جاده ابریشم جایی بود که کاربران اولیه بیت کوین می توانستند تقریباً هر چیزی را با استفاده از بیت کوین به عنوان ارز داخلی خود خریداری و بفروشند. در آن زمان، نودل علیرغم اصرار همکار جیمز، لزوماً بیت کوین را رد نکرد، اما از آنجا گذشت تا اینکه یکی از دوستان نزدیکش توضیح داد که چگونه می توان با بیت کوین در جاده ابریشم حشیش بخرد.

جاده ابریشم قبلا یک وب سایت محبوب برای خرید و فروش هر چیزی با استفاده از بیت کوین بود.

وقتی بهترین دوستش توضیح داد که می توان از بیت کوین برای خرید کالاهای واقعی استفاده کرد، نودل متقاعد شد.

و من فکر کردم، بیایید این کار را انجام دهیم… بنابراین ۷ بیت کوین خریدم که در آن زمان هر کدام ۵۷ دلار بود.

از آن زمان تاکنون، قیمت بیت کوین تقریباً 400 برابر افزایش یافته و به بازار نزولی 20000 دلاری در سال 2022 رسیده است. او در سال 2013 در مورد Noodle توضیح داد که در واقع بدست آوردن بیت کوین بسیار دشوار است. این “یک فرآیند بسیار پیچیده” بود. اما او پشتکار داشت و بیت کوین خود را برای خرید کالا به دست آورد. ناخواسته، نودل نیز به سوراخ خرگوش سقوط کرد و سفر بیت کوین تازه شروع شده بود.

هنگامی که علف های هرز رسید، کاملاً از سوراخ خرگوش افتادند، انگار که همه چیز را بررسی می کردند. هرگز فکر نمی کردم به چیزهایی مانند سیاست مالی و چشم انداز اقتصاد کلان علاقه مند باشم.

برای نودل، بیت‌کوین چشم‌ها را به دنیای مالی، آموزشی و اطلاعات جدید باز کرد. از بانک های کسری رزرو گرفته تا بانک های فدرال رزرو، کاهش ارزش پول و نحوه عملکرد پول، نودل دیوانه شده است. به طور طبیعی، همسر نودل، که او از سال 2008 با او قرار داشت، از شور و اشتیاق جدید نودل بهره برد.

این اشتیاق در نهایت در سال 2014 خاموش شد، زمانی که همسر نودل مقداری از پول عروسی این زوج تازه ازدواج کرده را برای خرید بیت کوین استفاده کرد.

خانواده نودل همیشه برای بچه دار شدن برنامه ریزی می کردند، متاسفانه به دلیل شرایط پزشکی خانم نودل، بارداری سخت بود. آنها به دنبال مشاوره پزشکی بودند و متوجه شدند که ممکن است به زودی به دنبال درمان باروری باشند.

“ما برای مدت طولانی مبارزه کردیم.

لقاح آزمایشگاهی یک روش لقاح است که در آن تخمک‌ها از تخمدان‌های زن خارج می‌شوند و در آزمایشگاه با اسپرم لقاح می‌شوند. تخمک بارور شده به رحم زن منتقل می شود و در آنجا رشد و نمو می کند.

این فرآیند زمان بر و پرهزینه است و میزان موفقیت آن بسته به عوامل مختلف بین 4 تا 38 درصد است. علاوه بر این، همانطور که Noodle اشاره کرد، درمان های IVF با وجود اینکه به طور معمول در کشور اصلی Noodle، انگلستان انجام می شود، هنوز مورد انگ هستند.

گفت: “هزینه های پشت IVF نجومی است. بیشتر مردم نمی توانند آن را بپردازند یا برای خرید آن پول قرض کنند.” باید وام می گرفتم.» اما حاضر نبودم سرم را دور بزنم.

بنابراین نودل مقداری بیت کوین فروخت. به طور خلاصه، Noodle بیش از 70000 دلار بیت کوین را در طی چندین سال به پوند صادر شده توسط دولت تبدیل کرد. سود فیات برای چندین دوره درمان IVF برای فرزندانش پرداخت شد که منجر به تولد دو نوزاد سالم شد.

نودل توضیح داد که بدون بیت کوین، او برای پرداخت هزینه درمانش وام می گرفت. اما من خیلی خوش شانس بودم که بیت کوین داشتم و برای مدت طولانی آن را نفروختم. ”

مربوط: «ماجراجویی بیت کوین» بریتانیا نشان می دهد که بیت کوین یک مسئله خانوادگی است

به لطف بیت کوین، نودل و همسرش توانستند رویای خود را برای داشتن خانواده انجام دهند، اما بدون بدهی. نودل در مورد اینکه آیا نودل کودک بیت کوین به زودی در شمال غربی لندن در گردش خواهد بود، شوخی کرد.

داستان نودل بخشی از داستان رمزنگاری آینده در کانال یوتیوب کوین تلگراف است. در اینجا مشترک شوید.نویسنده: Joseph Hall

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا