🚨 اخبار ارز دیجیتال

قانونگذار آمریکایی می‌گوید: «زمان برای شفاف‌سازی مقررات کریپتو به نفع ما نیست».

جاش گاتهایمر، عضو کنگره، گفت: «ما باید حرکت کنیم، تنظیم‌کننده‌ها را انتخاب کنیم، به بازارها اطمینان و حفاظ بدهیم.

جاش گوتیمر، نماینده نیوجرسی، گفت قانونگذاران ایالات متحده باید قانونی را تصویب کنند که نقش تنظیم کننده ها را در ارزهای دیجیتال روشن کند و از شرکت ها بخواهد تجارت در خارج از کشور را به خطر بیندازند. من گفتم بله.

پس از یک میزگرد با رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا، راستین بهنهام و بسیاری از رهبران صنعت در ۲۷ سپتامبر، گاتهایمر برخی از لایحه‌های کریپتو پیشنهاد شده توسط مجلس نمایندگان و سناتورهای ایالات متحده را اعلام کرد و گفت که این یک “بلوک سازنده” با هدف دستیابی به مقررات نظارتی است. وضوح. گاتهیمر گفت که در مورد قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال “خوشبین” است، اما پیشنهاد کرد که این لایحه، که هدف آن تقویت قدرت CFTC بر بازارهای نقدی ارز دیجیتال است، تنها راه قانونی نیست.

گفت: “تا زمانی که این اطمینان نظارتی را فراهم می کند که فضای لازم برای جلوگیری از دست دادن کسب و کارها، استارت آپ ها و کارآفرینان علاقه مند به پرچم گذاری در اینجا و رشد در اینجا فراهم شود، من حاضرم هر کاری که لازم باشد انجام دهم. ما همچنین برای راه حل ها بسیار آماده هستیم.” گاتهایمر “چه لایحه استابنو باشد یا هر قبض دیگری، لومیس و سایر اسکناس ها، [and the bill] آنها بر روی کمیته خدمات مالی مجلس کار می کنند، اما این مهم به اندازه ارائه راهنمایی های واضح و نرده های محافظ نیست. “

او اضافه کرد:

“زمان به نفع ما نیست. ما باید حرکت کنیم، تنظیم کننده های خود را انتخاب کنیم و به بازار اطمینان و نرده های محافظی را که شایسته آن است بدهیم.” […] برای من ریسک انجام هیچ کاری ریسک بزرگی است. “

رئیس جمهور جاش گوتهایمر و رئیس CFTC راستین بهنهام در دانشگاه راماپو در نیوجرسی در ۲۷ سپتامبر. منبع: فیسبوک

Gottheimer، یکی از اعضای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، قانون نوآوری و حفاظت از Stablecoin را در فوریه معرفی کرد. این قانونی است که توسط شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده برای بیمه کردن استیبل کوین‌ها به روشی مشابه سپرده‌های ارز فیات در نظر گرفته شده است. اما به نظر می رسد این سوال بزرگتر که آیا اکثر ارزهای رمزپایه و استیبل کوین ها در حیطه اختیارات CFTC یا کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار دارند بر سر بسیاری از قانون گذاران وجود دارد.

مربوط: مقامات صنعت اصلاحاتی را در لایحه مقررات رمزنگاری Stabenow-Boozman پیشنهاد کردند

دبی استابنو، رئیس کمیته کشاورزی سنا و جان بوزمن، عضو رتبه بندی شده، قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال را در ماه اوت معرفی کردند. در ماه ژوئن، سناتورهای سینتیا رامیس و سناتورهای کریستن گیلیبراند نقش CFTC و SEC را در رابطه با ارزهای رمزنگاری شده، و همچنین «تنظیم کوین‌های پایدار، بانکداری، مالیات بر دارایی‌های دیجیتال، و بین سازمانی، من از قانون نوآوری مالی مسئول حمایت کردم، لایحه‌ای که شامل تنظیم بسیاری از قانونگذاران و صاحبان صنعت کریپتو از SEC به دلیل اتخاذ رویکرد “قانونی از طریق اجرا” برای ارزهای دیجیتال انتقاد کرده اند.

گوتهایمر گفت: “من فکر می کنم هماهنگی زیادی بین همه این نهادهای نظارتی وجود خواهد داشت.” بدیهی است که برای ارائه بخشی از این رهنمودها و جهت‌گیری‌ها باید در کنگره کاری انجام شود.»

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا