اخبار ارز دیجیتال

Ticketmaster Blockchain Flow را برای ایجاد بلیط رویداد NFT انتخاب می کند

مشتریان علاوه بر خرید بلیط معمولی برای برخی رویدادها، یک NFT دریافت خواهند کرد.

طبق گفته Flow، یک بلاک چین لایه تعامل دیجیتال ۱ ایجاد شده توسط Dapper Labs، شرکت تابعه Live Nation، Ticketmaster: اعلام کرد یک بلیت توکن غیرقابل تعویض (NFT) برای سازمان دهندگان رویداد که در بلاک چین ایجاد شده است. هدف اصلی بلیط های NFT ارزش یادبود است. اما علاوه بر استفاده از آن به عنوان یادگاری، می توان از آن به عنوان مدرک حضور در یک کنسرت قابل توجه نیز استفاده کرد.

با این حال، چنین بلیط های یادبود مجازی پذیرفته نخواهد شد. برای ورود باید یک بلیط بارکد خریداری شده از Ticketmaster یا Live Nation ارائه دهید. همانطور که Live Nation گفت، انتخاب بلاک چین Flow بر اساس ماهیت سازگار با محیط زیست آن، ایجاد NFT در Flow انرژی بیشتری نسبت به جستجوی گوگل یا ایجاد پست اینستاگرام مصرف می کند. من ادعا نمی کنم.

می‌توانید بلیط‌های NFT را از طریق حساب سایت Ticketmaster/Live Nation با استفاده از ایمیل یا کد QR برای سایر کاربران ارسال کنید. آدرس های کیف پول نیز پشتیبانی می شود. Ticketmaster یک برنامه آزمایشی آزمایشی NFT را که به عنوان یادگاری از رویدادهای خاص در شش ماه گذشته از طریق یک عرضه آرام منتشر شده است، راه اندازی کرده است.

تا به امروز، بیش از ۵ میلیون NFT در بلاک چین Flow از طریق Ticketmaster صادر شده است. در ۴ آگوست، مدیرعامل متا مارک زاکربرگ اعلام کرد که اینستاگرام پشتیبانی NFT را به بیش از ۱۰۰ کشور گسترش داده است. تمام مجموعه‌های NFT که در اینستاگرام پست می‌شوند در بلاک چین Flow ایجاد می‌شوند. این هفته، متا از یکپارچگی جدید NFT برای فیس بوک از طریق کیف پول دیجیتال کاربران خبر داد. Filecoin، یک اکوسیستم ذخیره سازی فایل غیرمتمرکز، اکتبر گذشته به عنوان همکار رسمی ذخیره سازی Flow تبدیل شد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا