🚨 اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور سه صندوق رمزنگاری استرالیا را به دلیل عدم انطباق به حالت تعلیق درآورد

سه صندوقی که بیت کوین، اتریوم و فایل کوین را ردیابی می کنند، به دلیل تصمیم بازار هدف “غیر انطباق”، دستور توقف موقت توسط تنظیم کننده های بازار استرالیا صادر شده اند.

رگولاتور ارشد بازار مالی استرالیا دستور توقف سه وجوه مرتبط با رمزارز را صادر کرده است تا به سرمایه‌گذاران خرد به دلیل رعایت نکردن تصمیم بازار هدف (TMD) آنها پیشنهاد شود.

کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) در یک انتشار رسانه ای به تاریخ ۱۷ اکتبر به وقت محلی اعلام کرد که دستور توقف موقت سه صندوق ارز دیجیتال مدیر دارایی هولون استرالیا را صادر کرده است. ETH) و Filecoin (FIL).

به گفته Invest Smart، تعیین بازار هدف سندی است که بر اساس نیازهای پیش‌بینی‌شده، اهداف، وضعیت مالی و نحوه توزیع محصول، توضیح می‌دهد که یک محصول برای چه کسی مناسب است.

یکی از سخنگویان ASIC در بیانیه‌ای به Cointelegraph گفت که TMD “بسیار گسترده” است. […] با توجه به نوسانات و ماهیت سوداگرانه بازار کریپتو. “

آنها نگرانی های تنظیم کننده ها را اضافه کردند که هولون “به اندازه کافی عملکرد و ریسک صندوق را هنگام تعیین بازار هدف خود در نظر نمی گیرد.”

ASIC در بیانیه‌ای، صندوق‌هایی را با «پروفایل‌های بازده و ریسک متوسط، بالا یا بسیار بالا»، وجوه را به «مولفه‌های ماهواره‌ای» – تا ۲۵ درصد پرتفوی، و ۷۵ درصد تا ۱۰۰ درصد از سبد سرمایه‌گذاری. افرادی که برنامه‌ریزی می‌کنند، نامید. برای استفاده

ASIC اضافه کرد که صندوق‌های ارزهای دیجیتال می‌توانند سرمایه‌گذاران را در معرض بازده منفی قابل‌توجهی قرار دهند، اما بیانیه افشای محصول (PDS) ارائه‌شده توسط هولون می‌گوید که ممکن است با «از دست دادن کامل ارزش» مواجه شوند.

ASIC دستور موقت صادر کرده است تا از سرمایه گذاران خرد در برابر امکان سرمایه گذاری در صندوق هایی که ممکن است برای اهداف مالی، شرایط یا نیازهای آنها مناسب نباشد، محافظت کند. به مدت ۲۱ روز مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.

جزئیات آنچه ASIC از هولون خواسته است تغییر دهد نامشخص است و سخنگوی ASIC از ارائه جزئیات خودداری کرد، اما تنظیم کننده انتظار دارد که هولون نگرانی ها را در نظر گرفته و به سرعت برای اطمینان از انطباق اقدام کند.

تعلیق موقت هولون را از اشتراک PDS، ارائه مشاوره کلی در مورد صندوق، یا انتشار سهام صندوق برای سرمایه گذاران منفرد جلوگیری می کند.

رگولاتورها همچنین انتظار دارند که هولون به نگرانی‌ها «به موقع» رسیدگی کند. در غیر این صورت، دستور توقف و توقف نهایی صادر می‌شود، اما به هولون فرصت داده می‌شود تا قبل از گرفتن چنین دستوری تسلیم شود.

سخنگوی هولون به کوین تلگراف گفت که این شرکت “در حال حاضر” در مورد این موضوع اظهار نظر نمی کند.

مربوط: ۱ میلیون استرالیایی در ۱۲ ماه آینده وارد ارزهای دیجیتال خواهند شد – نظرسنجی Swyftx

این صندوق‌ها با نام‌های Holon Bitcoin Fund، Holon Ethereum Fund و Holon Filecoin Fund، همگی طرح‌های سرمایه‌گذاری مدیریت شده‌ای هستند که با هدف افشای قیمت ارزهای دیجیتال مربوطه خود، به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند وجوه خود را تجمیع کنند. در نظر گرفته شده است که سهام نسبی این طرح را دریافت کند. .

طبق وبلاگ جولای این شرکت، در این مورد، وجوه جمع‌شده برای خرید دارایی‌های دیجیتالی مشخص‌شده در صندوق مورد استفاده قرار می‌گیرد که توسط صرافی رمزنگاری Gemini مدیریت می‌شود.

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا