اخبار ارز دیجیتال

مجموعه NFT شرکت Three Arrows Capital منحل شد

بیش از 300 NFT از Starry Night Capital این هفته به عنوان بخشی از روند ورشکستگی 3AC منتقل شد.

Teneo، شرکت انحلال مسئول فرآیند ورشکستگی Three Arrows Capital (3AC)، در بیانیه ای به Cointelegraph در 5 اکتبر تایید کرد که ذخیره سازی NFT ها از آدرس مرتبط با Starry Night Capital منتقل شده است. یکی از بنیانگذاران یک صندوق تامینی که اکنون ورشکسته شده است.

به گفته این شرکت، حرکت جمع آوری بخشی از تعهد مدیر تصفیه برای شناسایی دارایی ها و به حداکثر رساندن جمع آوری از طرف همه طلبکاران بود. طبق گزارش بلومبرگ، ارزش کل مجموعه سرمایه شب ستاره ای تقریباً 35 میلیون دلار است. این تنها بخش کوچکی از بدهی 2.8 میلیارد دلاری 3AC به طلبکاران است.

در بیانیه این شرکت آمده است:

من می خواهم در مورد VVD توضیح دهم. [pseudonymous NFT collector Vincent Van Dough] با J.L. همکاری کرد. [Joint Liquidators] برای محافظت از ارزش این دارایی‌ها به نفع همه ذینفعان مربوطه، به دنبال اطمینان از این باشید که دارایی‌های مجموعه شب‌های ستاره‌ای در صورت لزوم به‌طور نامناسب یا بدون مجوز دادگاه BVI دفع نشود. من آمدم. “

Teneo گفت که VVD همچنین پیشنهاد کرده است که در فروش نهایی 3AC NFT کمک کند و احتمالاً بر واگذاری دارایی ها با شرکت نظارت خواهد کرد.

در سال 2021، سو ژو، کایل دیویس، بنیانگذاران 3AC، و وینسنت ون داو، کلکسیونر مستعار NFT (DVV) Starry Night Capital را تأسیس کردند. صندوقی متمرکز بر توکن غیرقابل تعویض (NFT) که در ابتدا فقط در «مطلوب‌ترین» NFTها سرمایه‌گذاری می‌کرد.

در ماه اوت، Teneo به عنوان شرکت تسویه حساب پرونده 3AC نامگذاری شد. پس از فروپاشی اکوسیستم Terra در اوایل سال جاری، صندوق تامینی مستقر در سنگاپور ورشکست شد. این شرکت که زمانی بیش از 10 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کرد، سرانجام در 1 ژوئیه در دادگاه نیویورک درخواست ورشکستگی فصل 15 کرد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا