اخبار ارز دیجیتال

صندوق سرمایه سه پیکان بیش از 300 NFT را به آدرس جدید منتقل می کند

به گفته ارائه‌دهنده بلاک چین، نانسن، صدها NFT از صندوق‌های مرتبط با 3AC به آدرس‌های Gnosis Safe منتقل شده‌اند.

Starry Night Capital، صندوقی با تمرکز بر توکن غیرقابل تعویض (NFT) که توسط یکی از بنیانگذاران صندوق تامینی که اکنون ورشکسته شده است Three Arrows Capital (3AC) راه اندازی شده است، گزارش شده است که بیش از 300 NFT را از آن آدرس منتقل کرده است.

Starry Night Capital سال گذشته توسط Su Zhu و Kyle Davies و Vincent Van Dough کلکسیونر NFT تاسیس شد. در آن زمان، صندوق قصد داشت فقط در “مطلوب ترین” NFT های بازار سرمایه گذاری کند.

ارائه دهنده داده های بلاک چین نانسن در 4 اکتبر در توییتر اعلام کرد که NFT ها به این صندوق مرتبط شده اند، از جمله “Pepe the Frog NFT Genesis” که اکتبر گذشته به ارزش 3.5 میلیون دلار 1000 اتر (ETH) فروخته شد. از کیف پول منتقل شده اند. به هنگام.

نانسن گفت NFT هایی که قبلا توسط Starry Knight Capital جمع آوری شده بود به آدرس های Gnosis Safe منتقل شده اند.

Gnosis Safe پلتفرمی است که برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال در اتریوم استفاده می‌شود و به کاربران این امکان را می‌دهد تا سرمایه‌ها و دارایی‌های دیجیتال خود را به طور کامل مدیریت کنند.

گزارش بلومبرگ ارزش کل مجموعه سرمایه شب ستاره ای را تقریباً 35 میلیون دلار تخمین زده است.

شرکت انحلال Teneo ماه‌ها پس از صدور حکم انحلال صندوق سرمایه‌گذاری رمزارز 3AC در سنگاپور توسط دادگاهی در جزایر ویرجین بریتانیا منصوب شد. گزارش ماه اوت Cointelegraph.

اما این مبلغ تنها بخش کوچکی از بدهی 3AC به طلبکاران است که حداقل 2.8 میلیارد دلار است.

انتقال NFT تقریباً چهار ماه پس از آن صورت می‌گیرد که کیف پول اصلی Starry Night Capital تقریباً تمام توکن‌های دیجیتال خود را به آدرس‌های جدید منتقل کرد.

3AC، یک صندوق تامینی رمزارز مستقر در سنگاپور، به یکی از بسیاری از شرکت‌های ارز دیجیتال تبدیل شد که پس از فروپاشی اکوسیستم Terra در اوایل سال جاری ورشکست شد. این شرکت که زمانی بیش از 10 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کرد، سرانجام در 1 ژوئیه در دادگاه نیویورک درخواست ورشکستگی فصل 15 کرد.نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا