🚨 اخبار ارز دیجیتال

THORSwap برای مبارزه با انتقال غیرقانونی وجوه وارد «حالت نگهداری» می‌شود

THORSwap اذعان می کند که سوء استفاده از DEX ادامه دارد و در تلاش است تا به طور دائمی سوء استفاده را متوقف کند.

THORSwap، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) که توسط THORChain چند زنجیره ای پشتیبانی می شود، برای جلوگیری از انتقال وجوه غیرقانونی توسط طرف های مخرب از طریق پلتفرم، وارد حالت تعمیر و نگهداری شده است.

در ۶ اکتبر، THORSwap به عنوان یک اقدام اضطراری برای مبارزه با جابجایی احتمالی وجوه غیرقانونی وارد “حالت نگهداری” شد. این تصمیم با مشورت مشاوران، مشاوران حقوقی و مجریان قانون اتخاذ خواهد شد. مطابق با به اطلاعیه اصلی

بازیگران بد اغلب از پلتفرم های زنجیره ای متقابل مانند THORSwap برای جابجایی وجوه بین چندین بلاک چین و غیرقابل ردیابی آنها استفاده می کنند. THORSwap وضعیت مخمصه جاری را تصدیق می کند و تصمیم گرفته است که یک توقف دائمی برای سوء استفاده پیدا کند.

«THORSwap در این حالت (نگهداری) باقی می‌ماند تا زمانی که راه‌حلی دائمی‌تر و قوی‌تر برای تضمین امنیت و یکپارچگی مداوم پلتفرم اجرا شود.»

اگرچه اکثر جامعه از تصمیم برای حذف موقت پلتفرم استقبال نکردند، اما تصور می‌شد که این حرکت به دلیل قصد DEX برای ارائه خدمات درازمدت به مشتریانش باشد. این شرکت اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های تحقیقاتی و اصلاحی خود ارائه نکرد.

THORSwap به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مرتبط: بایننس وام BUSD را تا ۲۵ اکتبر تعلیق می کند

در حالی که THORChain در حال تلاش برای تقویت اقدامات امنیتی قبل از از سرگیری خدمات است، پروتکل بازدهی پروتکل وام دهی غیرمتمرکز مالی (DeFi) تصمیم خود را برای تعطیلی دائمی اعلام کرده است.

بسته شدن آتی پروتکل بازده به کمبود تقاضای تجاری و افزایش فشار نظارتی نسبت داده شد.

پروتکل بازدهی لغو عرضه سری با نرخ ثابت مارس ۲۰۲۴ را اعلام کرد و تأیید کرد که “تمامی وام‌دهی‌ها تا ۳۱ دسامبر به پایان خواهد رسید.” مقررات نامطلوب کریپتو در ایالات متحده، اروپا و بریتانیا به یکی از دلایل اصلی تعطیلی زودهنگام پروتکل بازده تبدیل شد.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی


نویسنده: Arijit Sarkar
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا