🚨 اخبار ارز دیجیتال

THORChain Mainnet در میان گزارش آسیب‌پذیری جدید متوقف شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

THORChain یک بار دیگر شبکه را خاموش کرد و به عنوان یک اقدام احتیاطی هنگام بررسی گزارش‌های آسیب‌پذیری‌های احتمالی شبکه اقدام کرد.

پروتکل نقدینگی زنجیره ای THORChain شبکه خود را به دلیل ادعاهای جدید در مورد آسیب پذیری های احتمالی شبکه به حالت تعلیق درآورده است.

THORChain در ۲۸ مارس در توییتر اعلام کرد، اعلامیه به دلیل گزارش‌هایی مبنی بر آسیب‌پذیری احتمالی در وابستگی‌های THORChain که می‌تواند شبکه را تحت تأثیر قرار دهد، تمام معاملات را به حالت تعلیق درآورده است. THORChain گفت که این تصمیم به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در حین تأیید گزارش گرفته شده است.

این اعلامیه پس از آن منتشر شد که رسانه‌های اجتماعی گزارش دادند که پلتفرم نقدینگی THORCchain، Nine Realms، و تیم امنیتی اختصاصی آن، THORSec، یک “گزارش معتبر” از یک آسیب‌پذیری بالقوه بر روی THORCchain دریافت کرده‌اند. شبکه THORChain از آن زمان تاکنون در سطح جهانی بسته شده است.

“شبکه به طور پیشگیرانه توسط NO برای بررسی گزارش تعلیق شده است. به روز رسانی ها به دنبال خواهد آمد”، Nine Realms زمزمه کرد.

طبق داده‌های CoinGecko، توکن بومی THORChain Rune (RUNE) در میان این خبر حدود ۵ درصد کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، این توکن با ۱۸ درصد کاهش در ۳۰ روز گذشته، با قیمت ۱.۳۲ دلار معامله می شود.

THORChain که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، یک پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز زنجیره‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های خود را بین شبکه‌های مختلف بلاک چین بدون استفاده از صرافی متمرکز مبادله کنند. لایه پرداخت THORChain در حال حاضر مبادلات بین هشت زنجیره شامل بیت کوین، اتریوم، بایننس چین، آوالانچ، کاسموس هاب، دوج کوین، لایت کوین و بیت کوین کش را ارائه می دهد.

مربوط: گزارش: هک‌های DeFi و هک‌های کنترل دسترسی میلیاردها دلار برای سرمایه‌گذاران کریپتو در سال ۲۰۲۲ هزینه خواهند داشت.

این اولین بار نیست که THORChain دچار قطعی شبکه می شود. این شبکه در اکتبر ۲۰۲۲ در نتیجه یک اشکال نرم افزاری که باعث “عدم قطعیت بین گره های فردی” شد، به حالت تعلیق درآمد. شبکه سپس راه اندازی مجدد شد و پس از ۲۰ ساعت تعمیر و نگهداری به طور کامل عملیاتی شد.

در سال ۲۰۲۱، THORChain نیز شبکه خود را پس از سرقت ۷.۶ میلیون دلار از دارایی های رمزنگاری شده توسط هکرها و به خطر انداختن پروتکل آن، تعطیل کرد.

مجله: کوین‌های ناپایدار: Depeg، عملیات بانکی و سایر ریسک‌ها وجود داردنویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا