🚨 اخبار ارز دیجیتال

این حرکت اتریوم (ETH) غیرمنتظره بود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

UTC Binance قصد دارد پنج جفت معاملات نقطه ای را حذف کند و معاملات را از ساعت ۰۳:۰۰ در ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ متوقف کند. جفت‌های زیر قرار است از فهرست حذف شوند: XAI/BNB، ALPACA/BTC، MDX/BTC، NFP/TUSD و QUICK/BTC.

این اقدام بخشی از روند معمول بررسی بایننس است که در آن پلتفرم هر جفت معاملاتی فهرست شده را با هدف اطمینان از بازار معاملاتی با کیفیت بالا ارزیابی می‌کند. این تصمیم در درجه اول تحت تأثیر حجم کم معاملات و نقدینگی ضعیف این جفت ها بود.

بایننس امیدوار است با حذف آنها از لیست، تجربه تجارت کاربران خود را یکپارچه و کارآمد نگه دارد. جفت‌های حذف‌شده و اطلاعات همراه آن‌ها با جزئیات در اینجا فهرست شده‌اند: BTC/ALPACA، BTC/MDX، TUSD/NFP، BTC/Quick و XAI/BNB.

این توکن ها از بازار حذف نمی شوند. در عوض، کاربران می‌توانند این دارایی‌ها را با استفاده از جفت‌های دیگر موجود در پلتفرم خریداری و بفروشند. علاوه بر این، بایننس به طور همزمان ارائه خدمات Spot Trading Bot را برای این جفت ها متوقف خواهد کرد. به منظور جلوگیری از ضررهای احتمالی، به کاربران این ربات ها توصیه می شود قبل از قطع استفاده، تنظیمات خود را تغییر داده یا حذف کنند.

مرتبط با

بایننس تأکید می‌کند که این حرکت بخشی از تعهد آن به ارائه تجربه‌های معاملاتی برتر از طریق حذف همه جفت‌هایی است که ممکن است مشکلات نقدینگی داشته باشند. با حذف جفت‌های غیرفعال از بازار، می‌توانند نقدینگی جفت‌های فعال را افزایش دهند و در عین حال ناکارآمدی بازار را نیز محدود کنند.

مانند همیشه، بایننس به کاربرانی که به دنبال دقیق ترین اطلاعات برای مراجعه به نسخه انگلیسی اصلی اعلامیه هستند، توصیه می کند. کاربران می‌توانند انتظار به‌روزرسانی‌های پلتفرم بیشتری را با هدف بهبود تجارت داشته باشند، زیرا بایننس جفت‌های معاملاتی را نظارت و بررسی می‌کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا