اخبار ارز دیجیتال

بازارهای کریپتو در سه ماهه سوم اختلافات زیادی داشتند: گزارش

پس از یک سری فروش ویرانگر در اوایل سال جاری، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم افزایش یافت.

بر اساس گزارش جدیدی که توسط گردآورنده اطلاعات ارزهای دیجیتال CoinGecko منتشر شده است، چندین ناهنجاری جالب در بازار ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم ظاهر شد. Q2.

در گذشته، بازارهای خرس کریپتو تا حد زیادی از عملکرد سهام جدا شده بودند، اما سکه ها و توکن ها به طور گسترده مطابق با شاخص S&P 500 ایالات متحده در سه ماهه سوم معامله شدند. ضریب همبستگی بین 0 و 1 برای عملکرد S&P500 در مقابل ارزهای رمزنگاری شده 0.85 در دوره فوق بود.

علاوه بر این، در حالی که ارزش بیت کوین در سه ماهه سوم 1 درصد کاهش یافت، در واقع از همه طبقات دارایی به جز شاخص دلار آمریکا که نرخ مبادله سبدی از ارزهای خارجی را در برابر دلار آمریکا اندازه گیری می کند، بهتر عمل کرد. در زمان عدم اطمینان اقتصادی، سرمایه گذاران در سراسر جهان معمولاً به سمت دارایی های امن مانند دلار آمریکا و فرانک سوئیس می روند. با این حال، استیبل کوین هایی که عمدتاً به دلار آمریکا متصل هستند، در سه ماهه سوم 4.7 میلیارد دلار در گردش خود سقوط کردند.

اعتقاد بر این است که یکی از عوامل پشت سر این سقوط، تحریم OFAC بر میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash است که از تعامل صادرکنندگان و کاربران استیبل کوین مستقر در ایالات متحده با این سرویس جلوگیری کرده است. به یک عمل مجرمانه تبدیل شده است.

سوم، ارزش بازار برنامه های کاربردی مالی غیرمتمرکز (DeFi) با رشد 31.3 درصدی در سه ماهه به 24.5 میلیارد دلار رسید. همه بخش های عمودی، به استثنای مدیریت ثروت، شاهد بهبودی در کل سیستم بودند. این تعجب‌آور نبود، زیرا ماه‌ها پیش، فروپاشی شرکت‌های مالی متمرکز در تعامل با برنامه‌های DeFi مانند Celsius و Three Arrows Capital، بازار نزولی گسترده‌تری را برانگیخت.

در نهایت، حجم کل معاملات توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نسبت به سه ماهه دوم از سه ماهه دوم تا سه ماهه 77.4 درصد کاهش یافت. با این حال، در همان زمان، تعداد کیف پول هایی که NFT دارند تا به امروز شاهد افزایش خیره کننده 1 میلیونی در سه ماهه سوم بوده است. برخی از جامعه ارزهای دیجیتال اخیراً شروع به تلاطم پایین بازار کرده اند.

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا