اخبار ارز دیجیتال

«زمین بسیار کمتری برای چرخش» – چرا وایت راک استخراج خارج از شبکه را در تگزاس تأسیس کرد

ایالات متحده جایی است که فعالیت ها از منظر بازار انجام می شود، بنابراین ما قصد داریم حداقل چند ایالت دیگر و تگزاس را با برخی محصولات متنوع عرضه کنیم.

در حالی که بسیاری از شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال تگزاس عملیات خود را کاهش داده‌اند تا بار شبکه برق را کاهش دهند، حداقل یکی از آنها ماینرهایی را راه‌اندازی کرده است که کمتر تحت تأثیر انرژی مورد نیاز ایالت در هنگام گرمای شدید قرار می‌گیرند. من آن را راه‌اندازی کردم.

White Rock Management عملیات استخراج ارزهای دیجیتال خود را در ماه ژوئن به تگزاس گسترش داد که برای اولین بار برای ایالات متحده بود. با این حال، بنا بر گزارش ها، یک مرکز در منطقه Brazos Valley بیت کوین (BTC) را به روشی «سبز» استخراج می کند. در حالی که عملیات معدنی شرکت در سوئد از برق آبی استفاده می‌کرد، اندی لانگ، مدیرعامل WhiteRock به کوین تلگراف گفت که تاسیسات تگزاس این شرکت “خارج از شبکه” است و انرژی آن فقط با گاز طبیعی تامین می‌شود که در غیر این صورت می‌سوزاند.

“ایالات متحده جایی است که ما از منظر بازار اقدام می کنیم، بنابراین حداقل در چند ایالت دیگر و تگزاس پیشنهادهای متنوعی خواهیم داشت. همه چیز خارج از شبکه نخواهد بود.

مدیرعامل White Rock گفت یک سیستم طوفانی بزرگ که می‌تواند منابع تغذیه را از بین ببرد (در دوران ارزهای دیجیتال در تگزاس کمبودی وجود نداشت) در تصمیم شرکت برای تکیه بر گاز فلر برای استخراج نقش داشت، اما گفت که این مخلوط را بررسی خواهد کرد. “. زیرا به ایالات مختلف ایالات متحده از جمله نیروگاه های آبی و هسته ای گسترش یافت. به گفته لانگ، تاسيسات تگزاس ظرفيت ۱۰ مگاوات “در يكي دو ماه آينده” را داشت و قبلاً از نرخ كلي هش ۱ اگزهاش در ثانيه عبور كرده بود.

لانگ گفت، با توجه به اینکه محیط نظارتی “پیام اشتباهی را ارسال می کند”، نیویورک گزینه کمتر جذابی برای WhiteRock بود تا ابتدا به ایالات متحده گسترش یابد.

به محض اینکه شروع به گفتن به شرکت های انرژی کردید، “اوه، شما می توانید این کار را انجام دهید، اما نمی توانید این کار را انجام دهید”، آنها به شما خواهند گفت که از چه شبکه هایی می توانید استخراج کنید، یا می توانید این سکه را استخراج کنید، اما می توانید. من شروع می کنم به شما، کوین، بلکه می خواهیم محیطی ایجاد کنیم که از سرمایه گذاری و اطمینان نظارتی استقبال کند، و این یکی از چیزهایی است که ما در مورد تگزاس دوست داریم.”

تگزاس خانه تعدادی از شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال از جمله Core Scientific، Riot Blockchain و Argo Blockchain است که در ماه ژوئیه به‌طور داوطلبانه شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال را به درخواست اپراتور شبکه انرژی ایالت، شورای قابلیت اطمینان قدرت تگزاس، راه‌اندازی کرد. کسب و کار خود را کوچک کند بادهای خفیف که تولید انرژی از توربین های ایالتی را کاهش داده و نیاز به برق برای راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع را کاهش می دهد، این نگرانی را ایجاد می کند که تقاضا ممکن است از عرضه برق موجود بیشتر باشد.

لانگ می‌گوید: «من فکر می‌کنم این کار خوبی است که ماینرها به تقاضا پاسخ دهند. «این واقعاً به درآمد آنها لطمه نمی زند. […] این یک مثال عالی از همکاری گریدها و ماینرها است. ”

مربوط: مدیر عامل Whiterock: بازار خرس کریپتو فرصت M&A “عالی” را ارائه می دهد

مدیرعامل وایت راک می‌گوید «پیدا کردن سایت‌های خوب برای استخراج ارزهای دیجیتال با برق ارزان» تا حدی به دلیل بحران انرژی اروپا است زیرا بسیاری از کشورها به دنبال پایان دادن به وابستگی به گاز طبیعی و نفت روسیه هستند.

حتی یک یا دو سال پیش، می‌توانستید برق بسیار ارزانی را در بسیاری از جاها پیدا کنید و پیدا کردن یک سایت خوب و استقرار تعداد زیادی ماینر کار چندان سختی نبود. ما سخت‌افزار بزرگ‌تری را توسعه داده‌ایم، زمین بسیار کمتری برای جابجایی در دسترس است. […] همچنین معتقدم مالکان و اپراتورها، شرکت های برق به دنبال شرکت های بزرگی هستند که بتوانند برای پرداخت قبوض برق خود به آنها اعتماد کنند. ”نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا