اخبار ارز دیجیتال

بزرگترین کنفرانس بیت کوین جهان: تمرکززدایی با کوین تلگراف


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رهبران فکری بزرگترین کنفرانس بیت کوین جهان در مورد بیت کوین در سال ۲۰۲۳ چه نظری دارند؟

با تشدید بازار نزولی، تعداد افراد سختگیر، مبشر و معتقدان بیت کوین همچنان در حال افزایش است. در قسمت این هفته، عدم تمرکز با کوین تلگرافجو هال مدیر عامل، رهبر فکری کلیدی و رویاپرداز ارزهای دیجیتال در دو کنفرانس بزرگ بیت کوین (BTC) جهان، بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی، فلوریدا و BTC پراگ در جمهوری چک است. با ما صحبت کرد.

در حالی که بیت کوین در سال ۲۰۲۳ سرسختانه زیر ۳۰۰۰۰ دلار باقی می ماند، کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ از ۱۵۰۰۰ علاقه مندان به بیت کوین در مکانی در خارج از ساحل میامی استقبال کرد. در ماه ژوئن، اولین نسخه BTC پراگ برگزار شد و با بیش از ۷۰۰۰ شرکت کننده که برای یادگیری و معاشرت در مورد بیت کوین به پایتخت چک سفر کردند، رکوردی را ثبت کرد.

علیرغم اینکه در قاره های مختلف با فاصله حدود دو هفته برگزار شد، موضوعات و نکات بحث با هم همپوشانی داشت. بیت کوین‌نویس‌ها یادداشت‌هایی را درباره آینده کتیبه‌های بیت‌کوین که به‌عنوان اعداد ترتیبی شناخته می‌شوند مقایسه کردند، در حالی که برخی از افزایش حداکثری «مضر» بیت‌کوین ابراز تاسف کردند، اما هر دو کنفرانس به هدف خود برای افزایش پذیرش بیت‌کوین دست یافتند.

بیت کوین و ارزهای دیجیتال هنوز برای عموم مردم مورد علاقه هستند، اما نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده، شرکت های بزرگی مانند eToro و حتی اساتید دانشگاه استنفورد که در بحث بیت کوین ۲۰۲۳ شرکت می کنند، همگی برای بیت کوین و ارزهای دیجیتال با هم رقابت می کنند. فضای ارز

مربوط: مشارکت لایتنینگ با غول خرده فروشی پذیرش بیت کوین در مکزیک را تسریع می کند

کریستین اندرس، مدیرعامل BTC.X توضیح می دهد: مثل یک شام کریسمس بزرگ است. “

در نهایت، بحث در مورد چگونگی استفاده از پول مسلماً بهتر در بیت کوین برای تغییر جهان متمرکز شد، اما اکثر طرفداران بیت کوین به سادگی شانه به شانه کارآفرینان همفکر می ایستند. اوبی نووس، مدیر عامل Fedimint به Cointelegraph گفت:

“مردم بسیار پرانرژی هستند، اما کمی هم خسته هستند یا بیت کوین را گسترش دهند.”

در واقع، از مدیران اجرایی شرکت‌هایی که روی بیت کوین با توکن‌های خود ساخته می‌شوند، مانند مدیرعامل Trust Machines و یکی از خالقان Stacks، Muneeb Ali، تا Daniel Fogg از IOV Labs و Rootstock. اقتصاد بیت‌کوین در سال ۲۰۲۳ چادر بزرگی خواهد بود.

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد پیتر مک کورمک بیت کوین را در سطح جهانی به ارمغان می آورد

اپیزود این هفته را گوش کنید عدم تمرکز با کوین تلگراف برای بررسی میدانی از باهوش ترین ذهن های بیت کوین.

نویسنده: Joe Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا