اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Web3 از edX برای دوره های رایگان بلاک چین و پولکادوت استفاده می کند

دو مورد اول از یک سری چهار دوره در مورد بلاک چین و پولکادوت در 20 اکتبر راه اندازی شد و ثبت نام اکنون باز است.

بنیاد Web3 و پلتفرم جهانی یادگیری آنلاین edX مجموعه ای از دوره های پایه را در زمینه فناوری بلاک چین و پلت فرم پولکادات راه اندازی می کنند. یک سری چهار قسمتی به نام Web3x اصول اولیه بلاک چین را پوشش می دهد و کیت توسعه نرم افزار Substrate و زبان برنامه نویسی Rust را مورد بحث قرار می دهد.

در زمان انتشار، صفحه وب Web3x فقط شامل دو دوره اول، “مقدمه ای بر بلاک چین و وب 3” و “مقدمه ای بر پولکادوت” بود. دوره قبلی تاریخچه و شرایط کلیدی بلاک چین، بیت کوین (BTC)، اتریوم، وب 3 و فناوری پشت آن را پوشش می دهد. دومی مفاهیم عبارات کلیدی پشت پولکادوت (DOT) را در اختیار یادگیرندگان قرار می دهد: امنیت مشترک، قابلیت همکاری، رمزنگاری، اجماع، و جنبه های شبکه سازی آن.

انتخاب های خاص طبیعی هستند. شبکه بلاک چین لایه 0 Polkadot پروتکل شاخص بنیاد Web3 است. هر دو دوره از 20 اکتبر شروع می شود و شرکت در آن رایگان است.

در راه اندازی این ابتکار مشترک، برتراند پرز، مدیرعامل بنیاد Web3 بر اهمیت تخصص edX در یادگیری آنلاین تاکید کرد.

“بخشی از این روند در حال انجام شروع همکاری با مربیان معتبر است و معتقدیم که edX دارای ویژگی های مناسب برای ایجاد یک همکاری طولانی مدت ارزشمند با بنیاد Web3 است. من مطمئن هستم.”

بنیاد Web3 در سال 2017 توسط دکتر گاوین وود، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری اتریوم در زوگ، سوئیس تأسیس شد. از آن زمان تاکنون، بیش از 300 پروژه در 50 کشور تامین مالی شده است. همچنین به عنوان یک گروه تحقیقاتی متمرکز بر رمزنگاری، شبکه و الگوریتم های توزیع شده فعال است.

مربوط: زنجیره BNB با برنامه DApp Incubator استارت‌آپ‌های اروپایی Web3 را تقویت می‌کند

در یک نظرسنجی اخیر، پلتفرم آموزش آنلاین Study.com دریافت که 64 درصد از والدین و 67 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاهی مورد بررسی معتقدند که ارزهای دیجیتال باید بخشی از آموزش اجباری باشند. این دو گروه دیدگاه‌های متفاوتی در مورد بلاک چین، متاورس و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) داشتند، اگرچه تنها حدود 40 درصد معتقدند که این موضوعات نیز باید در برنامه درسی گنجانده شوند.

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا