اخبار ارز دیجیتال

بریتانیا نام های جدیدی برای استیبل کوین ها و لایحه جدیدی برای تنظیم کریپتوها دارد

این پیشنهاد، موج دیگری در درک صنعت بیت کوین، کریپتو و دارایی دیجیتال بریتانیا است.

بریتانیا لایحه خدمات مالی و بازارها را در 25 اکتبر معرفی کرد و دیدگاه خود را برای ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) و یک “دارایی پرداخت دیجیتال” داخلی تقویت کرد.

این لایحه، که در 18 اکتبر پیشنهاد شد، “مجموعه ای از اقدامات برای حفظ و تقویت موقعیت بریتانیا به عنوان یک رهبر جهانی در خدمات مالی و اطمینان از ادامه خدمت این بخش به افراد و مشاغل در سراسر کشور است.” .

این لایحه مجدداً بر نیات بریتانیا برای تبدیل شدن به یک مرکز جهانی ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند، که توسط دکتر لیزا کامرون، عضو پارلمان و رئیس گروه پارلمانی همه حزبی دارایی‌های دیجیتال و رمزارز نیز تکرار شد. او در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف در آخر هفته توضیح داد که ارزهای دیجیتال در رادار قانونگذاران قرار دارند، اما به آموزش زیادی نیاز دارند.

این لایحه بر اساس اقدامات موجود برای گسترش مقررات استیبل کوین ها، دور شدن از استفاده از “دارایی های رمزنگاری” و اشاره به “دارایی های پرداخت دیجیتال” (DSA) به عنوان یک اصطلاح جدید است. به گفته دولت بریتانیا، «دارایی‌های دیجیتال از نوعی فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) استفاده می‌کنند، در حالی که DSA دارای یک استیبل کوین است «با توجه به پتانسیل توسعه به طیف گسترده‌ای از ابزارهای پرداخت».

دولت بریتانیا قبلاً اظهار داشته است که “یک سری اقدامات” با هدف بهبود مقررات و شفافیت در مورد بلاک چین، ارزهای دیجیتال و بیت کوین انجام داده است.

در جاهای دیگر، نخست وزیر جدید، ریشی سوناک، نیز علاقه خود را به حوزه‌های خاصی از ارزهای رمزنگاری شده، مانند تأیید او از ایجاد توکن‌های غیرقابل تعویض توسط ضرابخانه سلطنتی ابراز کرده است.

Rishi Sunak یکی از طرفداران اولین “Royal Mint NFT” بود که هنوز محقق نشده است. منبع: HMRC

جوانترین رهبر که در خیابان داونینگ 10 کار خود را آغاز کرده است نیز از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی حمایت کرده است.

مربوط: تورم بریتانیا به 10.1 درصد رسید، جامعه بیت کوین بریتانیا واکنش نشان داد

شناسایی دارایی های رمزنگاری و دارایی های دیجیتال به عنوان ابزارهای مالی هنوز توسط قانون تنظیم نشده است. لایحه باید مراحل مهمی را طی کند. مجلس اعیان باید قبل از تایید نهایی سلطنتی توسط پادشاه جدید، چارلز سوم، لایحه را تصویب یا اصلاح کند.

نویسنده: Joseph Hall

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا