اخبار ارز دیجیتال

اندرو تیت و تریستن تیت از زندان آزاد شدند! + عکس

برادران تیت (تریستان تیت و اموری اندرو تیت سوم) از زندان رومانی آزاد شدند. بنابر گزارش موبو ارز و به نقل از BBC، اندرو تیت، اینفلوئنسر جنجالی رسانه های اجتماعی و برادرش تریستان به دنبال حکم یک قاضی رومانیایی از بازداشت به حبس خانگی منتقل شدند.

حکم دادگاه تجدید نظر در بخارست جایگزین آخرین دوره بازداشت شد که قرار بود در ۲۹ آوریل به پایان برسد.

دو همکار، جورجیانا ناگل و لوانا رادو نیز آزاد می شوند.

به هر چهار نفر دستور داده شده تا در ساختمان‌هایی که در آن زندگی می‌کنند بمانند، مگر اینکه مجوز قضایی برای خروج داشته باشند.

سخنگوی برادران تیت به بی بی سی گفت که این برادران “شبه 👻” هستند.

برادران تیت

پس از آزادی، اندرو ویدیویی از خود در حال قدم زدن در اتاقی در حالی که سیگار می کشید منتشر کرد و گفت:

از سال گذشته در قرنطینه ۲۴ ساعته بودم. قدم زدن در یک سلول ۳ متری با تجهیزات الکترونیکی صفر یا تماس با بیرون. وضوح مطلق ذهن. افکار واقعی. نقشه های واقعی. درد واضح. یک ساعت خانه و من نمی توانم تلفنم را تحمل کنم.

“برخی عادت ها سخت می میرند. ما باید شیطان را شکست دهیم.”

در همین حال، تریستان در توییتی نوشت:

۴ ماه بدون پوشیدن یک جفت کفش تمساح. مبارزه واقعی بود. | شغل اندرو تیت

این برادران از ماه دسامبر در بازداشت به سر می برند. آنها به اتهام تجاوز جنسی، قاچاق افراد و تشکیل یک گروه جنایتکار سازمان یافته تحت بازجویی قرار دارند. هر دو تخلف را انکار کرده اند.

وکلای تیتز استدلال کردند که نگهداری آنها در بازداشت پیشگیرانه بی دلیل سخت است، در حالی که گزینه های قضایی دیگر مانند حبس خانگی در دسترس بود.

توییت طرفداران اندرو تیت

اسناد فاش شده دادگاه که توسط بی‌بی‌سی دیده شده است، شهادت قربانیان ادعایی را نشان می‌دهد که ادعا می‌کردند تحت تهدید ادعایی خشونت فیزیکی مجبور به دریافت ۱۰۰۰۰ یورو (۸۸۰۰ پوند) در ماه در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی شده‌اند.

اسناد دادگاه همچنین استفاده از بدهی ها را به عنوان “شکلی از اجبار روانی” توصیف کردند. از آغاز تحقیقات در آوریل گذشته، شش زن توسط دادستان به عنوان قربانی شناسایی شده اند.

با این حال، هیچ اتهامی علیه برادران یا دو همکار رومانیایی که در کنار آنها دستگیر شده اند، مطرح نشده است.

در سال ۲۰۱۶، اندرو تیت، کیک بوکسور سابق بریتانیایی-آمریکایی، به دلیل ویدیویی که به نظر می رسید نشان می داد او به یک زن حمله می کند، از برنامه تلویزیونی بریتانیایی برادر بزرگ حذف شد.

او در ادامه به بدنامی آنلاین دست پیدا کرد و توییتر او را به دلیل اینکه گفته بود زنان باید «مسئولیت تجاوز جنسی» را بپذیرند، ممنوع کرد. او از آن زمان به کار خود بازگردانده شده است.

علیرغم ممنوعیت‌های رسانه‌های اجتماعی، او با ترویج چیزی که به عنوان یک سبک زندگی فوق‌العاده مردانه و فوق‌العاده لوکس معرفی می‌کرد، به‌ویژه در میان مردان جوان محبوبیت پیدا کرد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا